Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek sem normális,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sem normális, hogy egy barátnő nem akar a párja haveri társaságával nagyon kimozdulni?

Figyelt kérdés
Azt mondja, nem az ő világa, nem érzi jól magát ott, így csak ketten járunk el. Ez így mennyire normális?
2019. dec. 15. 11:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem normális, a barátságot senkire nem lehet rákényszeríteni.
2019. dec. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lehetne normális?

Attól, mert szeretek valakit, még nem kell, hogy minden idióta haverját szeressem.

2019. dec. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Barátomnak több baráti társasága van.

Az egyik társaságot imádom, ott "koedukáltan" bulizunk, beszélgetünk.

A másikban a nők külön ülnek és tipikus háziasszonyos dolgokról beszélgetnek. Azt kihagyom általában.


Lehet neki sem az egész társasággal van baja, csak egy-két emberrel, esetleg a barátnőkkel. Nem kell erőltetni.

2019. dec. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Te kimozdulsz szívesen az ő barátaival?

Amúgy ez a haveri társaság koedukált? Mert ha nem, akkor nem csodálom, hogy nem szívesen megy.

2019. dec. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne normális? Elvileg felnőtt ember, nem?
2019. dec. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én nem hogy nem akarok kimozdulni, de a kapcsolatot se tartom a bnőm baráti körével. 1-2 embert ismerek látomásból, nevüket se tudom, és ennyi.


bnőm érdekel és nem a baráti köre.

2019. dec. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Páromnak is több baráti társasága van. Az egyik társasággal nem tudok beszélgetni, kirekesztenek és még csak le se szarják, hogy ott vagyok.

A kedvencem azok a barátai, akik kezet se akartak fogni, be se mutatkoztak és csak rámnéztek hogy heló első találkozáskor. Na erre nem tudtam mit mondani.

Viszont ha nincs kirekesztve, vannak közös témák, nyitnak egymás felé, akkor nem kellene, hogy probléma legyen, szóval valószínű van benne valami tüske, vagy csak nem ért szót velük, nem tud ellazulni a társaságukba.

2019. dec. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!