Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, hogy a párom az exének ad munkát?

Figyelt kérdés
Valamivel több mint tíz éve, mikor még nem ismertem a barátomat elég züllött életet élt. A suliból kirúgták, dolgozni sem nagyon szeretett, minden hónapban új munkahelye volt, és emiatt dobta az akkori barátnője, akivel már jegyben jártak. Azóta a barátom új életet kezdett, önerőből felépített egy kis szállítmányozási céget. Nemrég egy fuvarszervező állás volt meghirdetve, amire többek közt a párom exe is küldött önéletrajzot, és most a párom be akarja hívni interjúra. A nőcike valószínüleg nem tudja, hogy a párom lenne a főnöke, de nem tartom kizártnak, hogy tud róla. Éngem borzasztóan zavarna ez a munkakapcsolat az exével, de a párom szerint nincs miért aggódjak, és csak felfújom az egészet.

2019. dec. 15. 11:11
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Én is behívnám a nőt, mert poén. Egyáltalán nem biztos, hogy felveszi, és egyáltalán nem biztos, hogy a nő dolgozna a beosztottjaként. Egyelőre kár aggódni. Inkább légy büszke a párodra azért, amit elért!
2019. dec. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az igen.Megertelek. Lehet nem akar tőle semmit csak megmutatni h hová fejlodott. Bár ha jegyesek voltak....
2019. dec. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
Milyen véletlen hogy egy újabb "a pasim vállalkozó" tartalmú kérdés. Nem hiába mindják Magyarországot a 10 millió vállalkozó és futball szakértő országának
2019. dec. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nagyon szerette, és kikészítette az a szakítás. Akkor fogadta meg, hogy keményen fog dolgozni azért, hogy elérje a céljait. Már több mint három éve együtt vagyunk, én már családot szeretnék, de amikor arra próbálok célozgatni, hogy ideje lenne megkérnie kezem akkor azt mondja, hogy ő már soha sem fog letérdelni senki előtt.
2019. dec. 15. 11:31
 5/8 anonim ***** válasza:
"de amikor arra próbálok célozgatni, hogy ideje lenne megkérnie kezem akkor azt mondja, hogy ő már soha sem fog letérdelni senki előtt." - Vagyis nem fog elvenni, akkor meg mit számít, hogy az exének állást ajánl, ha már ebben az alap dologban sem egyeztek, hogy házasság?
2019. dec. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%

Miert kell a noknek eroletetnie a hazassagot ???

Ha amugy jol megvagytok akkor hagyd mar a lanykerest. Semmire sem garancia, siman kivaghat ha elvett is...


Ami az volt kedveset illeti ...

Szerintem te nem vagy biztos magadban es kell valaki akit okolhatsz ha megsem jonn be a pasi es kidob

2019. dec. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Aki a kisujját nyújtja, annka később karja sem marad!
2019. dec. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem jellemző ez, hogy exednek adsz munkát, az már rég a múlt. Ezek szerint még mindig tartja vele a kapcsolatot, azért legyél óvatos...
2019. dec. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!