Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyuka pici fia?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lassan 2 éve vagyok együtt a barátommal. Nem élünk együtt ő az édesanyjával él(az apukája kiskorában elhagyta)

Kiskorától az anyukája neveli,aki kimossa a ruháit, szed neki ebédet, megfőzi és ízesíti a kávéját,rendszeresen elpakol a szobájában.. és hasonló dolgok. A párom 23 éves úgy gondolom ezeket ő is megtudná csinálni, de szószerint elé van rakva minden, csoda hogy meg nem eteti néha. Engem ez borzasztóan idegesít,mert ha fözök neki valamit egyből jön a válasz hogy az anyáé finomabb stbstb.. ha nézünk filmet és az anyukaja ír neki valamit muszáj azonnal visszaírni,mert ha nem,akkor felhívja, ha azt sem veszi fel akkor engem hív. Legutóbbi filmnézéskor mikor rezgett a telefonja sokadjára is és nem tudtuk nyugodtan nézni és szóltam neki,hogy némítsa már le, és hogy nem e hagyná egy kicsit békén(mármint az anyja a páromat) akkor egyböl elcsitított hogy maradjak csendbe.. Szerintem ő szereti ezt a helyzetet mert ki ne szeretné ha ilyen szinten kiszolgálják, de ez szerintem nrm normális.. egyébként dolgozik már 5 éve szóval nem az anyja tartja el,inkább fordítva.. változni fog ez,vagy meneküljek amilyen gyorsan csak tudok?🤣



2019. dec. 15. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Ha feleségül vesz, te leszel az új anyukája, aki ráadásul fel sem érhet a régihez, ugye tudod?
2019. dec. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 The pale emperor ***** válasza:
84%
Nem, hogy olyan gyorsan menekülj ahogy tudsz, hanem nagyjából azonnal. Ez baromira nem egészséges.
2019. dec. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Az még durvább lesz, hogy az anya esetleg riválist lát benned.
2019. dec. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%

(én nem szeretném, ha ilyen szinten kiszolgálnának.)


Komolyan érdekel, hogy az ilyen életképtelen senkin, mégis mi a fenét szeretsz?


Akkor fog változni, ha messzire elköltöztök az anyjától.. mondjuk, úgy minimum 250 km, és te nem csinálod meg azt, amit az anyja megcsinál neki.


amúgy szex az megy? vagy azt is az anyuka végzi el helyette?

2019. dec. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem kinéztél valami hapsit és megerősítést vársz hogy koccolj. 2 évig nem zavart most meg igen? A lányok úgy működnek hogy “oké lehetnek gáz dolgai a pasimnak de más valszeg mégzűrösebb “, aztán feltűnik egy menőbb krapek akinek a csónakjába jobb volna valami indokkal átlépni
2019. dec. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5 ezt nevezik "majomeffektusnak".


Majmok úgy közlekednek a fákon, hogy akkor engedik el az ágat az egyik kezükkel, amikor a másikkal már megfogták a másik ágat.

2019. dec. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!