Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan segítsek neki, mivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan segítsek neki, mivel zökkentsem ki, hogy változzon ez a pocsék helyzet?

Figyelt kérdés

Párom 39 éves férfi,elvesztette az állását és nem sikerül újat találnia,de ennek már 11honapja vagyis lassan egy éve.Nehéz állást találni,nem is basztattam emiatt de már kezd elegem lenni.

Nem dolgozik csak egésznap fekszik játszik a számítógépen vagy facebookozik, meg zabál.Van,hogy ágyban találom pizzás dobozokkal ölében a laptop mikor haza érek munkából.Mintha már nem is érdekelné az egész ,nem is akar már dolgozni úgy tűnik néha.Az itthonléte alatt meg is hízott jócskán.Nem depressziós ,mert jo kedélyű elvan így.Csak én meg lassan megőrülök. Sokat dolgozom, egyéni vállalkozóként nem egyszerű és hazamegyek is ez fogad.

Nem kidobni akarom vagy bántani őt csak változást !!

Ha valamit nem írtam le kérdezzetek


30N



2019. dec. 16. 12:26
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
68%
Majd szólj ha kidobtad, szívesen jelentkeznék a pozíciójára. 😉
2019. dec. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Leirtam nem kidobni akarom,csak valahogy változást elérni.
2019. dec. 16. 12:28
 3/32 anonim ***** válasza:
53%
A depresszió nem mindig látványos ám olyan formában, ahogy azt a nem érintettek gondolják. Hallottál már a mosolygó depresszióról? Tuti, hogy az önbizalma megzuhant, és most elzárkózott a nyugis és biztonságos falak közé. Szakember kellene ide, viszont ha nem akar menni, akkor sajnos nem lehet elcipelni oda se. A férfiaknál hatványozottan igaz az, hogy gyengeségnek élik meg, ha segítséget kell kérniük valakitől.
2019. dec. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Sosem bantottam sőt biztattam mindig, lehet direkt jó neki így?
2019. dec. 16. 12:34
 5/32 anonim ***** válasza:
58%
Valószínű elmenekült a biztonságos falak közé, nem biztos, sőt, személy szerint kizártnak tartom, hogy te bántottad volna meg valamivel. Nyilván rettenetesen besérült az önérzete, ezt szeretné elkerülni a jövőben, és azzal, ha elzárkózik, látszólak megoldja ezt a problémát. nyilván neked ez rossz, meg magával is kiszúrás valahol, szóval lassan azért ideje lesz tennie magáért.
2019. dec. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
31%
* látszólag
2019. dec. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Megoldási ötlet??
2019. dec. 16. 12:43
 8/32 anonim ***** válasza:
69%
Nézd, ezt neki kell akarnia, te csak finoman jelezheted neki, hogy szerinted ez nem jó, legyen szíves változtasson, esetleg óvatosan felvetni neki a szakember lehetőségét. Beszélgess vele, hátha változik, aztán ha abszolút nem megy a dolog semerre sem, akkor nem kell erőltetni ezt az egészet.
2019. dec. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha 11 hónapja nem talál állást, akkor nem is akar. Kényelmes neki így!
2019. dec. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
87%

Egy év után ez már nem a finom jelzések ideje. Nem fognak eléjárulni a havi 500ezer nettós ajánlatok. Határozottan megmondod neki, hogy drágám, itt az új év, új lehetőségek, mostantól kezdve minden nap elküldesz minimum 2 életrajzot. Pihentél, feltöltődtél, itt az ideje visszatérni az életbe.

A válaszától függően döntessz a kapcsolatotok jövőjéről

2019. dec. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!