Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti elválnátok vagy próbálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elválnátok vagy próbálnátok megoldani?

Figyelt kérdés
Feleségemmel egy ideje így az ünnepek közeledtével nagyon nem értünk egyet. Igazából minden karácsonyt nekem "kötelező" ott töltenem náluk. Hiába mondtam el neki normálisan hogy én idén a saját családommal leszek, ő nem értette meg. Odáig jutottunk hogy ha én nem megyek oda karácsonykor akkor onnantól már senki nem is lesz rám kíváncsi (hát engem pont nem érdekel hogy ki lesz rám kíváncsi vagy nem). Ráadásul szerinte az egész rokonsága többet látni se akar majd engem és ő pedig elakar válni. Nekem ez egy kicsit sok így, nem tudom én szerintem házasságkor nem írtam alá olyan papírt hogy onnantól lemondok a saját családomról és csak az ő családja fog létezni. Én valahogy ezt már nem igazán tudom benyelni hogy minden az ő családja körül forogjon, az ilyen "zsarolásokat" meg hogy mi lesz ha én nem megyek oda meg végképp. A szülei ráadásul jó messze is laknak szóval még az se reális ha délutánig ott vagyunk utána meg nálunk. A karácsonyfával is pesztrál hogy állítsam fel, de teljesen felesleges minek után valószínűleg karácsonykor ő megint nem lesz a ház közelébe se.Ami meg végképp aggasztó hogy ez már zsinórban nem tudom hányadik alkalommal történik meg így a jövőre nézve ha gyerekünk lenne is ugyan ez a felállás menne ami teljesen abszurd. Ti mit csinálnátok? 28/F
2019. dec. 16. 14:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%

Szenteste közös, 25-én az egyik családnál lennék látogatóban, 26-án a messzebb lakónál. 27-től kirándulnék valahol.


Miért kell ezt ennyire megbonyolítani?

2019. dec. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Mert neki ez nem tetszik, csak ott lehet lenni 24.-én.
2019. dec. 16. 14:23
 3/15 anonim ***** válasza:
78%

Akkor 24-én legyetek az ő családjánál, 25-én meg a tiednél. Házasok általában úgy oldják meg, hogy egyik nap ez a család, másik nap a másik. Vagy ha ez nem megoldható, mert olyan messze vannak, akkor egyik évben ez a család, másik évben a másik.

Amúgy az szerintem is elég csúnya, hogy emiatt elkezd zsarolni és válással fenyegetőzni, én őszintén szólva ebbe beleállnék, és mondanám, hogy ha neki ennyit jelent csak a házasságunk, akkor hajrá, és mennék a saját családomhoz.

2019. dec. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Igen pont ez a problémán hogy a 24.-ét állandóan náluk kéne töltenem, amiből már nekem elegem lett. Jelenleg épp válási papírt akar csináltatni, viszont engem nem érdekel, akármi is lesz én 24.-én nem fogok odamenni megint.
2019. dec. 16. 14:37
 5/15 anonim ***** válasza:
Töltsétek a délelőttöt a te családoddal, majd ebéd után utazzatok az ő családjához.
2019. dec. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Sztem legjobb lesz ha elvaltok. Fiatal vagy meg, talalhatsz normalisabb not...
2019. dec. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Légyszíves ne írja senki hogy a 24.-ét hogy töltsük, mert leírtam párszor, hogy más opció nincs számára mint hogy vagy ott leszek aznap végig vagy ő akkor is oda megy nélkülem.
2019. dec. 16. 14:47
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy idiótát vettél el. Vagy megszokod, vagy megszöksz.

Én elválnék.

Nem konkrétan a karácsonyi félreertés miatt, hanem azért, mert elmebeteg.

2019. dec. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor menjen. Ha emiatt elválik jobb is ha elváltok. Aki szereti a másikat az hajlandó kompromisszumokat kötni.
2019. dec. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Elválnék. A kettőnk családja Európa két különböző pontján él. Amikor összejöttünk, tudtuk, hogy ez sok kompromisszummal jár. Szerencsére a családjaink is felfogják, hogy ez így van, cserébe annyit kérnek, hogy ha megvan a terv (mikor utazunk) szóljunk nekik.
2019. dec. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!