Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nem akar edzeni, én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem akar edzeni, én meg imádok, főleg, hogy napi 8 órát ülök, fel se kelek. De egyedül nem enged, de velem meg nem jön. Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés
A barátom (vőlegényem) jelenleg építi a házunkat amit megvett, és reggeltől 4-ig ott dolgozik, mire én megérkezek a munkából addigra ér ő is haza. Mivel én egész nap ülök, ezért délután 4-re már alig várom, hogy kiléphessek és mehessek az edzőterembe edzeni, súlyzókkal stb. Eddig a együtt jártunk de most, hogy beleállt az építkezésbe már nem akar jönni, hiszen érthető okokból elfárad. Viszont azt se akarja, hogy én munka után edzeni menjek, hanem legyek vele otthon. Mit csináljak, hogy oldjam meg? 6 éves korom óta rendszeresen sportolok, ez az életem része. 27 vagyok.

2019. dec. 16. 15:05
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
15%
Edzz otthon.
2019. dec. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
96%

Hol élsz börtönbe?

Amúgy ki ő, hogy megszabja, hogy hová mehetsz?

Attól, hogy a párod attól nincs joga megtiltani, hogy hová mehetsz mit csinálhatsz

2019. dec. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
82%
Járj dzeni, de kevesebbet, hogy legyetek együtt is. Olyan meg nincs, hogy "nem enged"... ha tényleg így van, az már komoly probléma.
2019. dec. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
95%

Úgy, hogy elmész. Mi az, hogy nem enged?

Egy újabb házasság, amit nem kéne megkötni.

2019. dec. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
77%
Mégis mi az, hogy nem enged? Ki Ő, a börtönőröd? Komolyan mondom vicc, hogy az ilyen selejt embereknek van barátnője, a normálisak meg egyedül tengődnek. Bár az is felvet bizonyos kérdéseket, hogy a Kérdező itt kér a problémájára megoldást és nem érzi, hogy ez így nem normális.
2019. dec. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
21%

Munka után menj te a leendő házadhoz és ott pakolgasd amit kell. Kellően elfáradsz majd.

Kérde meg a párod kezdjen később vagy maradjon tovább, amíg oda nem érsz. Építsétek ketten. Testmozgásod letudva.

2019. dec. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
89%

Na ez is szép házasság lesz... Mi az hogy nem enged?

Ja amúgy nem a ti házatokat építi, hanem az ő saját házát. Ő vette, házasság előtt, neked ahhoz soha nem lesz semmi közöd. 20 év házasság után is utcára tehet majd egy szál bugyiban. Csak hogy tudd.

2019. dec. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
25%
A kérdező csak erősen túlzott. :)
2019. dec. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
13%
Sztem is ha odebbraksz par cementes zsakot, meg kiviszel nehany sittes vodrot a kontenerbe olyan segged lesz, hogy diot lehet torni rajta:)
2019. dec. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
94%
Igen. A saját házát építi, nem a tieteket.
2019. dec. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!