Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Négy hónapja vagyunk együtt lassan a barátommal. Még nem mutatott be senkinek a közvetlen környezetéből. Én már szinte mindenkinek.

Mindig mondja, hogy mennyire szeret meg, hogy mennyire gyönyörű vagyok.....

De közben meg csak azt érzem, hogy jön... megvolt és kész....

Én többször vettem már neki ajándékot, de ő még egyszer sem nekem.

miközben sétálunk az utcán olyan mintha idegenek lennénk. Nem szokta megfogni a kezem, meg úgy beszélgetni sem nagyon beszélgetünk ha nem én mondok valami témát.

Úgy érzem én elég sok mindent megteszek, mert mindig csinálok neki kaját amikor jön, teljes mértékben vele foglalkozok.

Mostanában már örülök ha elmegy mert szinte csak együtt unatkozunk.

Rengeteg kirándulást szerveztem már én, ő meg semmit. Ő csak úgy jön. Menni akar karácsony előtt valahova ott aludni, és azt mondta neki tök mindegy, szóval megint magam találjam ki az egészet.

Olyan szövegeket szokott mondani, hogy azta.... pl nem tud nekem ellenállni meg hasonlók. Nem akarom,hogy ezek elvakítsanak, mit gondoltok mért csinálja ezt? Nem látok tisztán?

Meg csak a szex miatt lehet velem?



2019. dec. 16. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jól látod, csak nem akarod határozottan kimondani, a szex miatt van veled.
2019. dec. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Nem biztos, hogy csak a szexért van veled, de lehet gyerek még agyban, nem volt sok kapcsolata, nem ért az ilyen dolgokhoz, hogy ő találjon ki programot. Sok minden lehet.
2019. dec. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
19%
Őszintén, előző vagyok: 31 évesen nem volt még komoly kapcsolatom. Senkinek nem tetszettem soha és félek, már nem is fogok. Már feladtam legbelül. Szóval ha hirtelen még is lenne valakim, nekem sem lenne túl sok ötletem, hogy még is mi a frászt kellene csinálni.
2019. dec. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyon úgy látom, az érzéseid egyoldalúak.

Pláne, ha még messze is lakik, aztán néha meglátogat és kikormol... Tipikus!

2019. dec. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Rockarc ***** válasza:

Ezek a dolgok hogyhogy nem derultek ki az ismerkedes kozben? Ennek az embernek nem sok elete van. Vagy pedig a masik eset, tul sok elete van. Ha tippelnem kene, meg a neve sem az, mint amit mondott. Barmi is a valosag, szerintem alaposan mellefogtal.


43F

2019. dec. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!