Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromnak van egy idegesítő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak van egy idegesítő szokása, hogy ha telefonálunk, az utolsó pillanatban mond valamit, aztán rám csapja a telefont. Hogy tudnám erről leszoktatni?

Figyelt kérdés

Pl.:

Én: Szeretlek, szia!

Ő: Csütörtökön moziba megyek. Szia! Puff, már le is tette.


Másik példa:

Én: Hamarosan találkozunk, már alig várom!

Ő: Én is! Na szia!

Én: Szia!

Ő: Amúgy elegem van, ma megint panaszkodott a Julcsi. Na szia!


2019. dec. 16. 23:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Csapd rá te előbb a telefont! Majd kiderül ő mit szól hozzá.
2019. dec. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Ez egy pua trukk! Egy fiubaratom meselte,h mond vmit ,mielott elbucsuznak,h a no sokszor gondoljon ra,ragodjon rajta,minek mondta!!!!
2019. dec. 17. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Amint kimondja a "szia" szót,tedd le. Ha pedig egyszerűen megsértődik,vond kérdőre,hogy miért nem a beszélgetés közben tisztázta ezt.
2019. dec. 17. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarja, hogy az utolsó mondatára reagálj, esetleg ellenkezz vele.
2019. dec. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Régebben voltak illemtani könyvek, nem tudom hátha ma is van.

A hívást a kezdeményező fejezi be, vegyél neki ilyet.

Sok ember az elköszönés után kezdene újabb témákban, az is idegesítő. Ez valami buta manipuláció, de nem értem benne a logikát, még azt se, hogy a párkapcsolatban mi a helye?

2019. dec. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sehogy, ez marad így.
2019. dec. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%
Kajak pua módszer?
2019. dec. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!