Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is van úgy, hogy megutálta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van úgy, hogy megutálta - teljesen kiabrandult - a hazastarsabol, de van valami technikaja, hogy kibirja otthon vele?

Figyelt kérdés

Valas jelenleg nem jöhet szóba.

Aki nem bírja már elviselni a másikat és beszélgetni se tudnak miről az mit csinál? Mit tesztek, hogy ne menjen az idegeitekre a másik és valami örömötök is legyen?


2019. dec. 16. 23:38
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Nincs olyan helyzet, ahol nem jöhet szóba válás. Ez csak a te idióta agyszüleményed
2019. dec. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%

Lett egy nagydarab uj kutyam. O megcsokol napota 190-szor es imadja,ha olelgetem vagy simogatom. Ez teljesen bearanyotza a napjaim. O az uj szerelmem. Ugy is sziktam szolitani. Ennek fenyeben mar nem olyan idegesito a pasim es nem zavar,h nem csokol meg stb.


A kutyamat olelve alszom mindig az agyban. ❤️

2019. dec. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%

2-es vagyok! Az elettarsam leocsarolta,amig meg foztem nemi. Mindig talalt vmi kivetnivalotxm,pedig tenyleg finomak lettek az etelek.


Mostanaban csak a kutyamnak fozok husos csontlevest zoldseggel,rantottat stb parilt zoldsegejet! Mindennek ugy orul,csillog a szeme es meghatottan nez ram,h neki fozte! Olyan jol esik!


Olyan jo erzes,h ragaszkodik hozzam es csodakattal nez ram. En vagyok a mindene.


El szoktam meselni nemi hol voltam,megerti az emberi beszedet. Mindig orommel meghallgat es szereti,ha beszelek hozza. ❤️

2019. dec. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
A kettes szerintem ezerszer rosszabb, mint egy válás.
2019. dec. 17. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Peldaul megprobalod szeretni mint embert es tisztelni. Mi az hogy nem viseled el. Barmelyik embert elviseled a vilagon de pont a te sajat valasztasodat nem? Nem lehet hogy azert mert hulyek voltatok es elmergesitettetek a kpcsolatot, vagy mert mar allandoan ellene hangolod magad esetleg viselt dolgaiert? Azert ne legyel mar hulye....
2019. dec. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%
Mi válunk, de együtt élünk még, amíg nem adjuk el a házat. Utálat mondjuk nincs, de lehetne, ha ezt generálnánk. Értelmes felnőtt emberek módjára viselkedünk egymással mindketten. Nem provokálunk, nem bosszantjuk a másikat. Elvagyunk, mindenki éli a saját életét. Egy kasszán vagyunk még, én főzök, mosok rá is nyilván. Mindketten elfoglaljuk magunkat, dolgozunk vagy itthon félre vonulunk külön szobába, külön is alszunk már. A gyerek miatt fontos, hogy ne csapjunk át utálkozásba. El kell döntened neked is, és ezen az úton haladni, okosan.
2019. dec. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A 6-os válaszoló tapasztalt és bölcs, hallgass Rá.
2019. dec. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

1-es nem az en agyszulemenyem, hanem JELENLEG nem johet szoba. Ha nem tudsz szoveget ertelmezni es ertekes emberi valaszt adni, akkor kerlek ne valaszolj paraszt stilusban.

Többieknek kosz. A megutalta alatt azt ertettem hogy ez mar megtortent. Nem folyton utalkozom es nem szitom a rossz kapcsolatot vagy hangulatot. Normalisan elvagyunk, de bennem van az erzes, hogy nem birom elviselni es kell valami elhetobb napi rutin, elfoglaltsag, oromforras.

2019. dec. 19. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!