Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt az a dolog, ami miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az a dolog, ami miatt a legtöbbet veszekedtetek a párotokkal?

Figyelt kérdés
Tehát akár heteken, hónapokon, éveken keresztül, mire végre megszületett a megoldás a problémára?

2019. dec. 17. 09:35
 1/10 anonim ***** válasza:
36%

Menjünk-e templomba misére vagy sem, mert nem hívő - és hülyeség szerinte, minek az stb., más program is van, csak az idős szülők ámítása-


..Aztán idővel valami megváltozott eleinte jó csak vasárnap, majd okíts ki engemet erről, ha te ennyire jártas vagy benne. Meg azért nyugalom van ott, olyan kedves mindenki stb. Igen, röviden, eleinte, nehezen de azóta béke van és ő is jön avagy visszatért...

2019. dec. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Szex és alkohol
2019. dec. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Hogy nem képes nemet mondani a főnökének. Pezsgővel vártam, mikor megelégelte ő is és felmondott a halálba. Rá 2 hétre felvették egy normális helyre, normális bérrel, azóta minden oké
2019. dec. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Azon, hogy mindig más problémáit akarta megoldani, mindig másokon akart segíteni, saját gondjait helyezte utoljára, olyan szinten, hogy szinte depressziós lett. Nekem meg ebből lett elegem. Azóta javult a helyzet, de nem tökéletes.
2019. dec. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%

Hogy megkereszteljük-e a gyereket. Én nem akarom, ő akarja, de csak a családja nyomása miatt. Valamint hogy ki legyen a keresztszülő. Nem oldódott meg, de húzom ameddig lehet. Ha majd a gyereknek lesz saját döntése, majd úgyis megvétózza addigra :)

Van egy szr autónk, a férjem második szerelme. Állandóan bütykölni kell de még mindig nincs kész és már az agyamra megy, sok pénzt elvisz.

De amúgy máson nem szoktunk vitatkozni, jól megvagyunk.

2019. dec. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
Nálunk semmi más, csak az ő két gyereke előző házasságból:(
2019. dec. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
4-es: kB. Nálunk is ugyanez a helyzet pontosan, mintha az én történetemet írtad volna le.
2019. dec. 17. 11:11
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A takarítás és annak minősége!(sok egyéb más mellett) Nem született megoldás, vége van hála Istennek! XD
2019. dec. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%
Programok,ő otthon ülős,meg baratok,meg lakasfelujitas.
2019. dec. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
84%
Hogy mikor legyen szex. Ő koran kelos en keson fekvos vagyok.
2019. dec. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!