Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan akinek a kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan akinek a kapcsolatát az mentette meg hogy beleegyezett abba hogy nyitott kapcsolatuk legyen a másik partner nagyobb szexuális étvágya miatt?

Figyelt kérdés
2019. dec. 17. 10:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
A mesékben max.
2019. dec. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
56%
Hallottam már ilyenről, de szerintem 100-ból 1-nél maximum ha működik.
2019. dec. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
39%

Nem èrtem a problémád... Tehát nyitott kapcsolatba álltok úgy, hogy közben mégis “komoly kapcsolatnak” vélitek az egészet, vagy hogy van ez? Természetesebben nyitott kapcsolatra lehet váltani, de az magába foglalja, hogy nem komoly kapcs...


Volt partnerem nagy szexuális étvággyal... a megoldást inkább abban láttuk, hogy èn alkalmazkodtam a szexuális szokásaihoz, nem volt ellenemre a dolog:) Nagyon szerettem ōt.

2019. dec. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
8%

"Természetesebben nyitott kapcsolatra lehet váltani, de az magába foglalja, hogy nem komoly kapcs..."

Már miért foglalná?

2019. dec. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ez a kapcsolat megmentésének az ellentetje.
2019. dec. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
46%

Van 2 ilyen kapcsolat az ismerősi körömben. Mindkét kapcsolatban már évek óta együtt voltak, lankadt az egész, szóval felakarták dobni. Az egyik kapcsolatban harmadik beszálló szokott lenni időnként, a másik teljesen nyitott. De, nem úgy kell elképzelni, hogy minden hétvégén mást vadásznak le a buliban és össze-vissza dugnak, hanem időnként kerül 1-1 ember a képbe.

Azt meg viccesnek találom, hogy egyesek még mindig ott tartanak, hogy csak az lehet komoly kapcsolat, ami nekik szimpatikus. Nőjünk már fel...

2019. dec. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
55%
Miért? Szerintem ez nem komoly. Isten sem létezik. Attól még másnak lehet komoly és hihet istenben.
2019. dec. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
61%
#7: Oké, de a vélemény nem tény. Isten létezésére/nem létezésére nincs bizonyíték. Arra viszont van, hogy egy nyitott kapcsolat lehet komoly.
2019. dec. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
51%
Van egy ismerőspárom, akik sok éve nyitott párkapcsolatban élnek, szeretik egymást. Néha szexelgetnek másokkal, de kizárólag gumival. Egyszer megkértek, hogy szálljak be harmadiknak, de engem nem vonz, hogy egy másik srác is jelen legyen - és ez semmit nem rontott a kapcsolatu(n)kon.
2019. dec. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
69%

Nyitott kapcsolat az már nem komoly???

Elárulok valamit .. már több mind három éve nyitott kapcsolatban vagyunk a páromal.

Kapcsolatunk a teljes oszintesegen alapul és és a szabadságon. Annyira komoly hogy hamarosan hazasodunk. Ennek az az oszinteseg el hála soha nem volt semmilyen problémánk. A 3 év alatt egyszer sem volt okunk a vitatkozás ra.

Ha ez nem számít komoly kapcsolatnak akkor az menyire komoly, ahol monogam kapcsolat van, tele féltékenységel, vitatkozásal, a másik teljes kihasználásával ? Menyire komoly az ahol a veszekedés és a hisztéria terrorral próbálják othon tartani a masikat ?

Vagy menyire komoly az, ahol hazudni kell hogy a másik ne vitatkozon?


Kíváncsian várom a válaszokat akik szerint az már nem lehet komoly kapcsolat ahol teljes egyetértésben és a másik szabadságát nem korlátozva emelet harmóniában és boldogan élnek..

2019. dec. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!