Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire volt problémátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire volt problémátok a párod családja rokonai miatt?

Figyelt kérdés
hogy viselted és mi lett a probléma megoldása?
2019. dec. 17. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:
75%

Túl sok.

Türelemmel.

Válás.

2019. dec. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem volt semmi kezelhetetlen de azért akadtak gondok. Főleg anyósommal, bár ezek valamilyen szinten megérthető dolgok voltak. A 3 gyerekéből 2 már kint volt külföldön és alig jártak haza ezért páromhoz nagyon ragaszkodott. Amit megértek de azért el kell tudni engedni a gyerek kezét előbb-utóbb. Ennek a legidegesítőbb tünete az állandó családi banzájozás volt ahova mindig erősen ajánlott volt elmenni. Párom se viselte jól, én még kevésbé. Nálunk ez nem is volt sosem szokás és egyébként is el tudtunk volna képzelni jobb programot ünnepekkor meg hétvégéken.

Próbáltam toleráns lenni mert egyébként mindenkivel jó volt a viszony és kicsit sajnáltam is anyósomat ahogy próbálta egyben tartani a családot. Utána a párom öccse hazaköltözött, ő került a középpontba mert végre itthon volt, mi meg el tudtuk sunnyogni a családi banzájok egy részét. Így megszokott is lett, hogy nem tudunk mindig menni. Azóta teljesen egészséges viszony van.

A másik probléma a nagymama volt, öreg korára eléggé megkeseredett és mindenről pontos elképzelése volt, hogy hogy a jó. Kicsit érthetetlen számomra de ő még több év után is úgy állt hozzám, hogy én biztos csak valami futó kaland vagyok a páromnak. Gondolom mert van közöttünk 10 év korkülönbség meg kicsit plázacicás a stílusom néha vagy nem tudom. Nem él már szegény de egyébként pár év után el tudta fogadni, hogy én bizony maradok. Kedvelni sosem kedvelt de úgy gondolom, hogy ez nem az én saram volt, a másik nagyival teljesen jól kijöttem mindig.

2019. dec. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmi extra. A férjem egyik testvére első pillanattól, úgy, hogy 1 percet nem beszéltünk utàl. Egyszer szólt be de mindkettőnknek, hogy a mi kapcsolatunk nem fog sokàig tartani. ( Azóta ők szétmentek a férjével). Nàlunk minden ok. Nem làttam okàt , hogy megoldàson gondolkodjak, minek...nem kell szeretnie, nem kell jópofiznunk se egymàssal. Nincs kommunikàció. 9,5 éve vagyunk együtt, de egyszer nem köszönt a csaj... Kerüljük egymàst, évek óta nem is làttam, mert oda ahol lakik , nem jàrok. A férjem is csak évente egyszer, húsvétkor locsolkodni.
2019. dec. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!