Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van párod és másik pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van párod és másik pasi megtetszik, de hogy?

Figyelt kérdés

Van egy kapcsolatod ami lapos. Munkahely:Jön a helyes pasi, először csak méreget pár napig, aztán jönnek a szokásos érdeklődesi, napok, aztán már bókok zápora(otthon úgye kevesebb ez része, vagy hiányzik) felerositve a nőben a nőiesség látszatát. Megtetszik a pasi, 1 2 nap és eljutsz arra döntésre, ezt otthonról hiányolod, nem mástól kellene megkapni. Lezarod magadban és nem lépsz tovább vele. Viszont a távolból azért néha lopva ranezel, legelteted a szemed, és a faszi ugyanúgy csapja a szelet.


Az "otthon ülő pár másik tagja kínosan kellene hogy érezze magát ebben a szituban/3ev/


Milyen formájú a tetszés az elején, amikor ezt az érzést felerositik benned illetve a lezárás után. Nőket kérdem. Miképpen viszonyultok a harmadik hoz. Előtte, közbe, utana. A részes milyen szintű, mire korlátozódik nálatok ezekben az esetekben.


2019. dec. 17. 19:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
28%

Nagyon tetszik/tetszett és bele szerettem a harmadikba, de mivel van/volt párom, így kénytelen voltam lezárni magamban ezt az érzést és bármennyire is szerettem volna hogy össze jöjjön velem egy komoly kapcsolatra, inkább ezt az érzést a párkapcsolatomra vetitettem rá, hogy helyre hozzam ami kihűlni látszott belőle, amint felismertem hol a hiba.


Persze a mai napig nézegetem a harmadikat, de csak távolról és elképzelem, vajon milyen lenne vele az élet. De ez csak illúzió és az is marad.


Ezt inkább valahogy úgy írnám le, mint a viharban a napsütés. Ő nekem ilyen.


Lezárás után fáj az egész, mert hiányzik a nevetése, a hangja, a tekintete ahogy rám nézett ahogy hozzám szólt és ahogy hozzám viszonyult. Hiányzik minden egyes pillanat amit vele tölthettem el, bár elég kevés időnk volt, amit egymással tölthettünk el. 😔💔 Pont ma van kerek 1 éve, hogy utoljára láthattam személyesen. 😪

2019. dec. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azt megtudhatom miért nem léptél ki, illetve mi volt a 3.al,meddig jutottatok?
2019. dec. 17. 20:34
 3/12 anonim ***** válasza:
47%

munkahelyi flört gondolom. Ezért mondják, hogy minden nő Qva.

Persze a te szemszögedből ez oké, de a palid szemszögéből ez elég gáz. Az ilyen dolgoknak esélyt sem kell adni. Ha hagyod magad elcsábítani, mert adod neki a szelet akkor te is ugyanolyan hibás vagy, mint aki rádmegy. Most függetlenül attól, hogy végül hogyan döntöttél. Mélyebben beleásod magad, vagy maradsz a párodnál.

2019. dec. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
37%

1es vagyok.


Azért nem léptem ki a kapcsolatomból, mert a biztosat a bizonytalanért nem dobom csak úgy el, pláne hogy több éves kapcsolatról beszélünk, amiben megbecsülnek és szeretnek. Nem mertem a semmiért eldobni a párom. Ráadásul kiderült, hogy szex kapcsolatot akart volna csak, ami eléggé megalázó számomra. Viszont így sem volt jó ahogy volt, mert így a párom is megalázó szerepbe került és végül őt sem szerettem volna örök második megalázó szerepbe rakni. Így ez volt a helyes út, amit döntöttem. Illetve ő is távolodott tőlem már egy ideje.


Egyébként szexig jutottunk.

2019. dec. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
"Egyébként szexig jutottunk." Ez aztán a helyes út :D
2019. dec. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%

Bocs #4 de nem gondolod hogy kicsit álszent vagy? Nem ìtélkezni akarok, mert nem ismerlek de ez kissé erős. Magadat állítod be mártírként holott nem voltál korrekt.

Beleszerettél másba. Oke, lapos volt a kapcsolat nem ment, van ilyen.

De nem volt benned annyi hogy ha annyira nem ment a kapcsolat kilépj a biztonságból a bizonytalanba. Te talonban tartottad a pasid, hatha jön jobb. És amikor a jobbnak látszóról kiderüot hogy ja, nem kapcsolatot akar, akkor a kis kilengésedből visszaröppentél a biztonságba. Mert kilépni a kapcsolatból, tiszta lappal indítani valaki mással, majd koppanni hogy neki nem kellesz úgy és szinglinek lenni nem ment.

Beleszeretni másba nem feltétlen bűn mert az ember nem mindig tudja kordában tartani az érzéseit. De megcsalni a biztonságot egy pár alkalom bizonytalanért, esetleg dobni ha az jobb lenne (de ugye nem) és nem vállalni a felelősséget és a következményeket viszont az.

Egyébként nem veszekedni akarok csak nekem elég álszent volt ez a hozzászólás.

2019. dec. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Köszönöm, de nem kértem véleményt. !


Egyébként is, maradjunk meg a kérdező feltett kérdése mellett, amire én legalább az adott témára válaszoltam, te meg a többi hozzászóló nem. Ha nem tudsz érdemben hozzászólni, akkor ne tedd és görgess pár kérdéssel tovább, és ne itt add elő azt, hogy te tökéletes vagy, hogy még sosem voltál ilyen helyzetben, holott meg ki tudja milyen is vagy valójában... Örülj neki, hogy nem történt akár hasonló eset sem, ha így történt! Csak megsúgom, hogy senki sem tökéletes, még én sem, de legalább felvállalom és nem álszenteskedem, ahogy te és a többi kommentelő teszi!


Minden jót 🙂!

2019. dec. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem ítélkezem, mert letojom más mit csinál, de munkahelyre korlátozni a nemi és társas kapcsolatokat elég fura. Ebből nekem az szűrődik le, hogy az illetőnek nincs magánélete, csak a munka.

Mintha összezárnánk egy kennelbe egy szukát és egy kant. Előbb utóbb dugni fognak.

Én elvből nem kezdenék munkatárssal. Nem állat vagyok.

2019. dec. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%
Senki nem írta magáról, hogy tökéletes. De az ilyen nő akkor is nagyobb kur...va, mint amelyik az út szélén áll. A "nem vagyok tökéletes" nem mentség arra, hogy undorító féreg módjára viselkedjen valaki.
2019. dec. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Ha ezt nekem szántad, akkor köszönöm szépen ezt a csodálatos bókot! Ilyen szépet nem mondtak még soha 😏😉😄 , bár nem veszem magamra....


Ezzel a hozzáállással le is írtad magad, milyen lelki szegény is vagy valójában.


Kötekedhetsz, nem hat meg !


😏😉😄😆

2019. dec. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!