Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha azt akarja, hogy bemenjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt akarja, hogy bemenjek hozzá, arra az a legjobb kérdés, hogy: mész is?

Figyelt kérdés

Hétvégente szoktunk találkozni, már 6 éve együtt vagyunk, most tervezzük tavasszal az összeköltözést.


Vasárnap vitával váltunk el, de aztán este meg hétfőn úgy beszéltünk, mintha semmi gond nem lenne.


Ma este lehozta a kocsiját hogy holnap intézhessem az ügyemet, vittem őt vissza haza, ház előtt köszön, puszi, szinte nyúl az ajtóhoz, és kérdezi, hogy: Mész is?

Mondom nem hívott be senki.

Erre: ez volt a meghívás. És néz ártatlan szemekkel, és kérdezi, hogy: nem jössz be? (ez még mindig csak fél fokkal jobb megfogalmazás) Mondom nem. És belenyugszik...


Nem egy nagy szószátyár, se nem romantikus alkat, de akkor tényleg, ennyi?


... Hát, nemtom, tényleg...

22L


2019. dec. 17. 20:14
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

És kb 2 hete is említettem neki, hogy ez nekem így nem jó, és nem meghívás.


Akkor este telefonáltunk, mondta mit vacsizok, mondta hogy ehetek belőle én is. Mondtam, meghívás nélkül nem illik senkihez beállítani. Erre ez volt a meghívás.

2019. dec. 17. 20:15
 2/14 A kérdező kommentje:
* vacsizik
2019. dec. 17. 20:16
 3/14 anonim ***** válasza:
87%

Aztaqurva.... szal, meghívó kártya és beszéd nélkül ő királykisasszonya nem megy... Na, ilyen a hisztis piccsa.

Írom ezt nőként.

2019. dec. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Az, hogy indul szinte, és csak annyit kérdez, hogy mész is, szerintem egy enyhe tudatalatti megnyilatkozás arra, hogy meg sem fordult a fejemben, hogy begyere.
2019. dec. 17. 20:21
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Oké. De te is benne vagy. Vasárnap vita volt, aztán este meg hétfőn úgy beszéltetek! (te is), mint ha semmi se történt volna, semmi gond nem lenne...

Kommunikáció! Ha gond van fejezd ki!!!

2019. dec. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
6 év után nem 7végente szokás találkozni! A köztetek lévő kommunikáció nulla, mintha a második randiról mesélnél; ezért kár összeköltözni, főleg tovább tervezni!
2019. dec. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nem volt 100 százalékos a helyzet a héten, inkább csak egészségesen mellőztük, ezt ő is tudta, mert ma mondta még egyszer itt a kocsiban, hogy bocsánat, és kárpótolni fog...


Nem tudom nem akarok királylány lenni, ahogy te írod, de ennyivel érjem be? Mész is?...

2019. dec. 17. 20:32
 8/14 anonim ***** válasza:
83%
Jézusom, az ég óvjon az ilyen emberektől, mint amilyen te vagy.
2019. dec. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
6 év együttlét után mégis mit vársz? Nálunk pl evidens, hogy megbeszéljük, hogy ki mikor ér rá, és ha épp hazakísér, akkpr automatikusan bejön, nem kell meghívó, tudja, hogy automatikusan bármikor meg van hívva. 6 év után szerintem ennél nem kellene több
2019. dec. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
szegény srác 6 évet elvesztegetett az életéből veled :O remélem nem találkozunk soha
2019. dec. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!