Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolatban élők, nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élők, nektek nem fura, hogy még nincs gyereketek?

Figyelt kérdés
Mármint akinek nincs. Egyre több ismerősöm babázik, olyan fura ez, hogy mi nem tartunk ott. Akinek van az is leírhatja, hogy mit gondol, mikor vállalták be.
2019. dec. 17. 20:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem fura. Nem ösztönlények és nem állatok vagyunk, ennélfogva tudatosan vállalunk majd gyereket, ha eljön az ideje. Addig védekezünk.

Az meg hogy a szomszéd Julinak, meg Marinak 20 évesen 3 kölyke is van, k.rvára nem érdekel.


29N

2019. dec. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
19%
29? ketyeg az óra
2019. dec. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Szerintem 30 körül már tudatosan vállal az ember gyereket, és nem hasonlítható a 20 éves mamikhoz.
2019. dec. 17. 21:08
 4/12 anonim ***** válasza:
91%

De, nagyon fura, most, hogy mondod.

Tengernyi szabadidőm van, azt csinálom amit és amikor akarok, míg mások karikás szemmel, életuntan, idegbetegen élik mindennapjaikat. :D

Beállhatsz a sorba, de ha mindig a csorda után mész, sz@ros füvet legelsz.


30/L (CF)

2019. dec. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Jogos, végülis így is fel lehet fogni 😀
2019. dec. 17. 22:10
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Èn 42 èves vagyok,15ève Van párom ès nem akarok gyereket,ő sem. A családbòl 2 ember mondta mindig hogy majd ha megöregszel megbánod,de már leszoktattam erről őket 😀
2019. dec. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Izabella220 ***** válasza:
20%
Ne haragudjatok, de nagy kamu az hogy ha gyereked lesz akkor egy begyepesedett idegbaj leszel. Persze kell áldozatokat hozni, mikor pici de olyan hamar eltelnek azok a hónapok. 16 hónapos a kislányom, 29évesen szültem. Sose voltam elolvadva a gyerekektől de ennél szebb dolog valóban nincs, és ezek az éjszak@z@sokat nem tehernek émed meg akkor.
2019. dec. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát néha kicsit szarul érzem magam, hogy körülöttem mindenki szül, babázik, nekem meg még férjhez mennem sem sikerült 29 éves koromra:D

A jelenlegi kapcsolatom elég friss (3 hónapja vagyunk együtt), így nyilvánvalóan ez a dolog még odébb van. Egyelőre amúgy nem vágyok gyerekre, szerencsére.

2019. dec. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

15 éve vagyunk együtt, 6 éve vagyunk házasok. Mivel mindketten imádjuk a munkánkat, szeretünk utazni, élvezzük egymás társaságát, így egyáltalán nem fura. Nem is hiányzik. Elvileg már ketyegnie kellene a biológiai órámnak, de szerintem nekem olyan nincs. Önzőek vagyunk, nem fér bele az életvitelünkbe.


A sógornőméknél fél éve született baba. Cuki meg minden, de most pontosan látom mit hagyok ki azzal hogy nincs és örülök neki.

2019. dec. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Erről van szó, kedves válaszadók.

Szerintem elsősorban magadat kellene megkérdezned, hogy akarod-e? Ha NEM, akkor NEM.

AZ élet nem egy kipipálandó listák sora.

Pont ezért érzik sokan, hogy jaj sietni kell, beszülnek egy totál alkalmatlannak (sokszor még az anya se alkalmas) aztán egy életen át megy a sírás-rívás, egymás kikészítése.

2019. dec. 18. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!