Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is érzi úgy, hogy alkalmat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érzi úgy, hogy alkalmatlan egy komoly párkapcsolatra?

Figyelt kérdés

Én már régóta érzem, hogy nekem ez nem való.


Ha 3 napot egyhuzamban együtt vagyok valakivel, kezdek befordulni, hogy “hol a személyes terem?!”


(Türelmetlen vagyok, hisztis, makacs, és ezeken igyekszem változtatni, de nagyon nehezen megy... de nem adom fel.)


Nem èrzem, hogy tudnék hosszútávra tervezni (pl összeköltözés, esküvő).


Szerintem nem tudok kötődni, vagy fogalmam sincs....



2019. dec. 18. 00:37
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
92%
Szerelem nélkül ezt érzi az ember. A szerelem ahhoz kell, hogy létrehozza a kötődést.
2019. dec. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
97%

"Ha 3 napot egyhuzamban együtt vagyok valakivel, kezdek befordulni, hogy “hol a személyes terem?!”"


Jó hír, hogy egy komoly párkapcsolatban nem kell 3 napot együtt tölteni valakivel.

2019. dec. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
36%
Majd kinövöd.
2019. dec. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

#1 ez jogos...


#2 ezt nem értem. Többnyire az emberek összeköltöznek, ha már annyira komoly, szóval valóban, nem 3 napot vannak együtt... hanem 7/7-et. Vagy hogy èrtetted?


#3 ha-ha-ha, nagyon vicces vagy. Ja, várj...

2019. dec. 18. 00:47
 5/24 anonim ***** válasza:
46%

"Többnyire az emberek összeköltöznek, ha már annyira komoly, szóval valóban, nem 3 napot vannak együtt... hanem 7/7-et. Vagy hogy èrtetted?"


Én világéletemben komoly kapcsolatot akartam, de sose merült fel bennem hogy össze kéne költöznöm vagy házasodnom.

Nem gondolom, hogy ezek összetartozó dolgok.

2019. dec. 18. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Hmm értem. Hàzasság, gyerek nekem sem szerepel. A gyerek 10000%, hogy nem.

Értem, mit mondasz, miért mondod. Viszont furcsa, hogy komoly kapcsolatot akarsz, de összeköltözni nem. Ez olyan, mint nálam, mintha te is fèlnél a “végleges” (mert hát ez azért elèggé nagy elköteleződés, és komoly mérlegelést igényel) elköteleződéstől.


De persze, nem lehetetlen. Szurkolok, hogy összejöjjön.

2019. dec. 18. 01:01
 7/24 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy hány éves vagy? (Ha nem túl személyes)
2019. dec. 18. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Ja, bocsánat. Kiakartam írni. 26/N
2019. dec. 18. 01:08
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

6: Nem, nálam minden vonzalom együtt jár azzal az érzéssel, hogy nem szeretnék mást, csak életem végéig őt.

De egyedül lakom és rosszul vagyok, ha belegondolok, hogy valaki a fürdőszobámat használja rajtam kívül.

Így már gyúrok a duplakomfortos lakásra úgy is, hogy ha csak ittaludni jönne.:)

2019. dec. 18. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
59%
Én úgy érzem, csak arra lennék alkalmas, viszont kezdem azt gondolni, nekem valamiért nem "jár", mert lépten-nyomon hozzád hasonló nőkbe sikerül botlanom. Sajnos nem mondjátok és a homlokotokra sincs írva.
2019. dec. 18. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!