Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire baj az, ha nem szoktunk veszekedni a párommal?

Figyelt kérdés
Mind a ketten olyanok vagyunk, hogy nem egymásnak esünk és veszekszünk ha valami problémánk van, hanem csak simán megbeszéljük. De azt hallottam, hogy egészséges a veszekedés egy párkapcsolatban.

2019. dec. 18. 07:50
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

Engem a veszekedés (bárkivel is legyen) lemerít, és az illető fárasztóvá, energiavámpírrá tesz.

Aki szerint ez jó, annak sok sikert. Nekem elég nehéz az életem anélkül is, hogy szándékosan energiavámpírokkal töltsem.

2019. dec. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi se szoktunk, maximum vitatkozunk valamin. Megvagyunk nélküle. De sokszor van, hogy poénból szúrkálódunk egymással, a többiek meg azt hiszik komolyan gondoljuk.
2019. dec. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a baj, ha nem veszekedtek, hanem az, ha ennek az az oka, hogy az egyikőtök vagy mindketten mindig rábólintotok mindenre, nem hallgatjátok meg a másik véleményét, és nem álltok ki a sajátotokért, ha az esetleg eltér. Szerintem is a legtöbb dolgot veszekedés nélkül is meg lehetne beszélni, csak ez nem mindig kivitelezhető, ha a másik mindig túlreagál mindent, vagy ha már tizedjére sem hajlandó felfogni, hogy miről is van szó.
2019. dec. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi se szoktunk, mert mindent meg tudunk normálisan vitatni, de nekem ez a normális. Tudod ki a tököm akarna egy olyan kapcsolatban szenvedni, ahol egy csomó veszekedés van, az ilyen szappanoperás dráma nem nekem való :)
2019. dec. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ordenárééknál baj, ha nem veszekedtek. Civilizáltéknál előny.
2019. dec. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!