Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom hogy oldjam meg?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hogy oldjam meg? Amikor a barátom hozzám költözött egy idő után kértem hogy szálljon be a rezsibe meg a kajába.

Figyelt kérdés
45000 ft-ban állapodtunk meg,minden hónap elején kellene hogy ideadja de rendszerint elhúzza az időt, van hogy 25-én kapom meg a pénzt, Volt hogy nem tudtam már bevásárolni és mikor kérem dühös lesz és azt vágja oda hogy nincs ideje levenni a számláról a pénzt, Nekem ez egyre jobban megalázó nem kölcsönkérek hanem azt kérem amiben megállapodtunk, most legutóbb mondtam neki ha ennyire nem akarja ideadni én nem fogom eltartani akkor költözzön el és éljen meg a 45000 ft-ból, egyébként 18000 a fizetése nem arrol van szo hogy nem tudja odeadni
2019. dec. 18. 08:51
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Márpedig neked kell a sarkadra állni. Írj egy szerződést. Papírra írd le, hogy minden hónap 10-ig 45 ezer forintot kell fizetnie a lakhatásért. Amennyiben nem fizet, el kell költöznie. Ennyi. Ha ezek után sem fizet, még egyszer közöld vele, hogy utoljára figyelmeztetted. Ha nem fizet, holnap az ajtó előtt lesz a cuccai. ennyi. Ne engedd, hogy palira vegyen.
2019. dec. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"...egy idő után kértem, hogy szálljon be a rezsibe meg a kajába", ezt írod, kérdező. Már ott, az első pillanatban kellett volna tisztázni az anyagiakat, az első hónap után pedig kirakni, ha nem fizet!

Inkább élnék egyedül, de nem nevelnék selyemfiút! Aki ennyire nem becsül, aki eltartatja magát, az nem szeret, csak kihasznál, közben meg jót röhög a károdra.

Gondolkozz már egy kicsit, felnőtt ember volnál...

2019. dec. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

A végén azt fogja fejedhez vàgni hogy egy anyagias liba vagy.

Már rég ki kellett volna dobni. A 45e meg egy lófasz, abból semmi nem jön ki. Ha kedved van akkor tarsd el, ingyen lakás, kaja, pina.

2019. dec. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A 45ezer az hogy jött ki? Minden kaját te veszel neki, vagy csak reggeli vacsora? Minden kajára biztos nem elég, plusz a rezsire.
2019. dec. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

18 ezret írtál. Vagy 180ezer? Nem mindegy.

180-ból bőven adhatna többet is. És még nem is tetszik neki. Szerintem egy élősködő. Rakd ki, mert nem lesz könnyű együttélned ilyen alakkal.

2019. dec. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Rakd ki de nagyon sűegősen! Egy èlősködő, semmi más. Már az szomorú, hogy szólnod kellett egy idő után, hogy szálljon bele a költsègekbe. Evidens lett volna, hogy nem ingyen lakik a nyakadon. A 45e meg egy nagy semmi, gyanítom, hogy mèg az ètkezèsèt sem fedezi, nemhogy mèg a többi. Aztán mèg azt se akaródzik odaadni.

Ès azt is gyanítom, hogy a házimunka is teljesen rád marad, pedig azt is felesben kellene vègeznetek. Ès mèg neked èg az arcod, amièrt nem akarsz eltartani egy èleterős, dolgozó embert? Azèrt a lóf***nak is van vège!

Minek kell neked egy ilyen semmirekellő? Milyen jövőt látsz benne? Az ilyet ki kell bacni, mint a hasmenèses macskát, èlősködjön anyuciján.

2019. dec. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szarrágó az ilyen azonnal lapátra tenném! Egy ilyennek gyerek is átok lenne!
2019. dec. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!