Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te mennyire tartod a párod jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te mennyire tartod a párod jó anyának?

Figyelt kérdés

ha már van gyerek, vagy mennyire gondolod hogy jó anya lesz majd?


Az én barátnőm gyereket akar de én nem gondolom higy ő bírni fogja. Mert most is a kötelező otthoni teendőknél ( holott ugyanúgy megcsinálom én is )is azt mondja hogy nincs ideje meg majd.. na most ha ezt mondja gyerek nélkül mi lesz mikor ott lesz a gyerek?


2019. dec. 18. 11:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Elég szar anya lenne a jobb kezem.
2019. dec. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk már van kettő. Szerintem nagyon jó anya, maximalisan ellátja, tanítja, neveli a gyerekeket (én is egyébként, csak nem ez volt a kérdés). Sokat foglalkozik velük és nagyon türelmes is hozzájuk.

Amit te most emlegetsz, az a házimunka, tök más. Azzal az én feleségem is sokszor úgy van, hogy kit érdekel, megvár. Meg őszintén szólva én is. Általában együtt csináljuk meg, övé mondjuk a nappali, enyém a konyha, övé a fürdő, én teregetek stb. Feleannyi idő alatt megvan.

30F

2019. dec. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem sincs köze a takarításnak az anyasághoz. Egy jó anya türelmes, kitartó, empatikus. A tisztaságmánia és a lustaság ennek nem mond ellent. Nyilván amíg pici a gyerek, addig jobban odafigyel az ember a baba közvetlen környezetére, de ilyen, hogy mosogatás meg vasalás az annyira másodlagos akkoriban, legalábbis anyai szemmel nézve, hogy azt el nem tudom mondani. Ezért jó, ha a szülők csapatként dolgoznak össze, segítik egymást otthon is, a gyereknevelésben is, a munkában támogatva is. Nem attól lesz valaki jó vagy rossz szülő, hogy mindig tip-top a lakás, a gyereknek figyelem kell és törődés, nem maximálisan vízkőtlenített zuhanyfüggöny.
2019. dec. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Már kèrdwzted százszor. Az a bajod, hogy te nem akarsz gyereket, gyártod a kifogásokat. Mond meg neki ès kèsz.
2019. dec. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Te max anyádnak csinálj gyereket kérdező, ha már úgyis ennyire a seggében vagy. De inkább azt se, egy olyan ember mint te ne szaporodjon.
2019. dec. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, mert 2 munkahelye is van hogy eltartson mind a kettőtöket hiszen te anyádéknak csicskázol néhány kiló kenyérért. A probléma még mindig nem a barátnőddel van.
2019. dec. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem fogja fel az elcsökevènyesedett agyával, hogy 2 munkahely mellett, heti 1 szabadnapok termèazetes, hogy nincs kedve a hazimunkahoz is.

Mikor okát kèrdezett, hogy ilyen munkaidőbeosztas mellett ki hogy osztaná be a házimunkat, 95%-ban olyan válaszok èrkeztek, hogy sehogy.... Tehát senkinek se lenne prioritás, hogy a háztartással foglalkozzon. De egyszerűen nem èrti, hogy nem a barátnőjèvel van gond. De így lehetetlen, egyszerűen kièg az ember, hogy nincs ideje magára.

Meg azt se fogja fel, hogy gyerek mellett nem lesz 2 munkahelye, ahol reggeltől estig dolgozni fog. Ennyire nyomorult, hogy leírhatod neki 100x, akkor se jut el az agyáig.

2019. dec. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!