Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet ez?

Figyelt kérdés

Több mint egy éve vagyunk együtt a párommal. Én 22 ő 38. Jól megvagyunk de engem zavar egy két dolog.Én még soha nem kaptam tőle semmi nagyobb értékűt( pl ékszer, drága parfüm, ruha, utazás) Félre ne értsétek nem a pénzen van a hangsúly de most őszintén valljuk be mindenki szeret ajándékot kapni. Mindenkinek jól esik ha a párja meglepi. Ráadásul megengedhetné magának. Elég jó anyagi helyzetben van. Másoknak mindig drága dolgokat vásárol ( több 100ezerért is) egy névnapra is akár. Az esik igazából a legrosszabbul, hogy kicsit olyan mintha engem méltatlannak tartana arra, hogy költsön rám nagyobb összeget. De még ennyi idő után is? Vagy én gondolkozom rosszul? Csak én tőle semmit nem sajnálnék, még ha nincs pénzem akkor is addig gyűjtök amíg nem sikerül olyan dolgot vennem aminek tudom, hogy örülne.

Sokszor volt már, hogy a félre tett kis pénzem ment el arra, hogy tudjak venni neki valamit mégis megvettem. Ő miért “sajnálhatja” tőlem?



2019. dec. 19. 11:26
 1/2 anonim ***** válasza:
lehet nem akarja behozni az anyagiakat közétek. lehet így természetesebb nekim
2019. dec. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Milyen ajándékra vágysz?
2019. dec. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!