Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
A párom sokszor a jelenlétemben más nőket dicsér, amivel néha nem is lenne baj csak, hogy néha olyan ronda nőket mondd szépnek, hogy csak bámulok. Nem vagyok elszállva magamtól de elég csinos vagyok. 23 vagyok, szinte hibátlan a testem, évek óta edzem, hosszú hajam van és az arcom is szép állítólag. Akárhová megyek mindig dicsérnek, hogy mennyire szép vagyok. Rengeteg pasi próbálkozik. Nők is gyakran dicsérnek, hogy mit meg nem adnának ha így nézhetnének ki. A saját páromon meg azt érzem, hogy nem becsül meg. Ő 42, szóval azért kicsit örülhetne, hogy én mellette vagyok nem pedig dicsérgetni más nőket. Mondtam neki, hogy ez nekem fáj, de szerinte én gyerekes vagyok és más párok ezt közösen is megbeszélik pl az utcán, hogy ki szép ki nem. És soha nem dicsérek más pasit rajta kívül, hisz nekem ő a tökéletes. Néha nagyon rosszul érzem magam emiatt, úgy érzem el fogja venni az önbizalmam.

2019. dec. 19. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Én én pasim is szokott dícsérni más nőket. Eleinte rosszul esett. De most mit csináljak? Amíg nem flörtölget velük, engem már nem zavar. Én nem vagyok egy szépségkirálynő, de tisztában vagyok az értékeimmel, és azt hiszem ő is tudja ezt. Amúgy meg a külső nagyon nem elég egy férfinek, amennyiben komoly kapcsolatot akar. Amúgy meg hagy nézzék, ha szép nőt látnak. Attól még nem csal meg!
2019. dec. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tehát kifogtál egy 40es palit és csodálkozol, hogy a fiatal cicababákat nézegeti. Szerinted aki 40 évesen egy huszonévessel van együtt annak mennyire komolyak a szándékai? Semennyire. Te is csak egy fiatal kis pipi vagy neki aki így tetszik neki, de jöhet azért az összes többi csaj is.
2019. dec. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1.Miért vagy egy 40 éves pasival, szerelem, szex pénz, ha utóbbi kettő miért érdekel hogy tetszel e neki vagy nem, biztos mert csinálja veled.

Ha szerelem és nem érzed hogy dicsérne, nem becsül meg, és ha ezt megbeszéled vele és nem tapasztalsz semmi változást, miért gürizel azért hogy észre vegyen, miközben lehet százszor jobb párt találnál, külsőleg belsőleg.

Remélem nincs apa komplexusod.

2019. dec. 20. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nalunk is pont ennyi a korkülönbseg. Eleinte ő is ezt csinalta, de mindig mondtam neki, hogy rosszul esik, azota odafigyel rá, hogy ne mondja. Meg az is zavar, hogy kb minden nőt ismer es az osszes szép lanynak integet meg vigyorog, mert amugy neki tetszik mindenki.eleg onbizalom romboló.
2019. dec. 20. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!