Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek tetszem egyáltalán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem egyáltalán a páromnak?

Figyelt kérdés
5 éve vagyunk együtt, de igazából nem nagyon dícsérte meg még a külsőmet,és néha hiányozna egy kis bókolás...ha ki is öltözöm,észre sem veszi, a ruháimat kritizálja hogy túl olcsók és nem elég jó minőségűek. a testem sem hiszem hogy tetszene neki,az elején mondta,hogy neki a nagyon sportos lányok tetszenek, én vékony vagyok és inkább formásabbak a lábaim és a fenekem, de puha is vagyok.Régebbi kapcsolatban nagyon tetszettem a volt páromnak,amit sokszor el is mondott,több önbizalmam volt akkoriban.Így 5 év után a mostani párommal egyáltalán nem látom szépnek magam.
2019. dec. 19. 13:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
És ez csak 5 év után kezd zavarni? Nem tudhatjuk, tetszel-e neki, nem ismerjük. De ha megadod a telefonszámát, felhívom, és megkérdezem neked. Oksi?
2019. dec. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
zavart már az elejétől, de először azt hittem, hogy csak nem olyan típus...am kb csak a szupermodellekre szokta mondani hogy szépek, a halandó lányok nem szoktak tetszeni neki,mindnekit csak kritizál, am köszi,de nem kell felhívni, csak kíváncsi vagyok hogy vannak e olyan férfiak akkik nem szeretik dicsérgetni a barátnőjüket
2019. dec. 19. 14:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Én szeretem, ezért dicsérgetni is szeretem. Nem is dicsérgetés, ez csak szépnek látom.
2019. dec. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor keressen egy szupermodellt, biztos nem fog találni magának ;)
2019. dec. 20. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!