Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyre több édességet eszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre több édességet eszik mégsem veszi észre?

Figyelt kérdés

Azt mondja hogy alig eszik mégis mit látok újfent??


Amúgy is van itthon szaloncukor meg mikulásos csoki erre ma vett a boltba egy adag másikfajta csokikat meg csokis pudingot meg télifagyit.. ezekből én ha heti 2őt eszek..


Hiába mondom neki hogy meghízott már egy újabb réteg hurka van rajta..


2019. dec. 19. 20:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%
Mond meg neki, ha nem fogy vissza eredeti alakjára, akkor elhagyod. Te nem fogod az áldásod adni erre a lusta, egészségtelen életmódra.
2019. dec. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Küldd el terheléses cukorvizsgálatra vagy egy endokrinológushoz. Lehet, hogy gondja van az inzulinnal, pajzsmiriggyel vagy a petefészkével, és észre sem veszi, ez pedig a tünete.
2019. dec. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
23%
Nem erre mondtál igent, mikor összejöttél vele. Én nem tudlak hibáztatni. Tény hogy az embernek rugalmasak kell lennie a változásokra egy kapcsolatban és szeretheti a párját akkor is, ha sokat változik mellette, de nem gondolom, hogy szeretet kérdése elviselni, ahogy valaki kifordul magából és leereszt meg elfolyik, mint egy disznó.
2019. dec. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
beteg az ilyen....kuka.
2019. dec. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%

Beszélj vele normálisan, de komoly hangnemben. Mond el, hogy nem ilyennek ismerted meg és téged ez zavar, szeretnéd ha változtatna rajta. Esetleg kezdjetek együtt életmód váltásba, úgy könnyebb lenne neki is.

De arra is rákérdezheznél, hogy mostanság miért eszik ennyi szemetet. Lehet, hogy lelki oka van vagy egészségügyi, de ő se tud róla.


Én mondjuk az a típus vagyok, aki kapcsolatban még inkább odafigyel arra, hogy jól nézzen ki, csinos legyen a párja mellett. Még akkor is ha a párom csokit meg minden hülyeséget eszik nap, mint nap, edzeni meg végképp nem hajlandó. Nekem ez fontos, így csinálom még akkor is ha a másik totál ellentétes életvitelt folytat. De valóban könnyebb (lenne) ha a párod húzóerő és támogatjátok egymást ebben.

2019. dec. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ő olyan hogy ha gondja van sz.rik mindenre..szó szerint. Nem érdekli semmi megbeszélt dolog..nem tudja megérteni h hízott és miért mondom neki..most 10perce ette meg a krémest..még a doki is szólt neki hogy paleo diétázzon..
2019. dec. 19. 22:24
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Hogy lepontoztak a hurkagyurkák. :D Azt hiszitek, hogy az embernek kötelessége megérteni, hogy vágósúlyban vagytok? Mondjátok ezt akkor, ha ember alakúval dug félre vagy ha otthagy az ólban. :)))

A szeretet ott nem releváns, ahol a másik leszarja, hogy undorodsz tőle...

2019. dec. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát én szülések után híztam sokat, de engem zavart. Hiába mondta a férjem így is szeret. Én direkt kértem hogy támogasson a fogyással, ne vegyen nekem csokikat, este nem fogok enni stb. A végén ő is ledobott pár kilót. Nem értem a párod miért nem fogja fel, hogy baj van...
2019. dec. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én sem. Pedig a doki is szólt neki hogy ha később gyereket akar figyeljen oda, márpedig akar nemsokára. Oké nem kell csontnak lenni na de ez is túlzás hogy még egy sor cicije lett
2019. dec. 20. 02:32
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

És az segít, ha mindennap kiírsz róla egy kérdést?

Van már munkád, vagy tovabbra is anyukádék vállalkozásában "dolgozol" üdítőért meg kajáért? És azt miért nem írod le, hogy a barátnőd két állásban dolgozik és eltart téged meg elviseli a hülye családodat meg téged? Bár a nőd sem normális, azt meg kell hagyni. Páros lábbal rúgtalak volna már ki.


Kedves nemtudomhanyas, én is lepontoztalak. 50 kg vagyok. Nem csak az elhízott emberek pontozhatnak le téged. Nekem pl. kifejezetten taszító a stílusod. Azért ment a piros kéz.

2019. dec. 20. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!