Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Javítható egy beteges hazudozó?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Javítható egy beteges hazudozó?

Figyelt kérdés

Miért hazudok egyáltalán?

Viszonylag friss kapcsolatról van szó - fél éves. Állandóan kisebb-nagyobb dolgokban hazudik nekem, amikről egy normális ember nem hazudna, mert nincs értelme. Kutyája neve például, meg ilyen jelentéktelen dolgokra gondoljatok.

Ha kihívom a hazugságai miatt, akkor pedig újabb hazugságokkal leplezi azt, vagy úgy tesz mintha őrült lennék. Néha már tényleg azt hiszem, hogy őrült vagyok, semmit se tudok elhinni neki, és szerinte túl reagálom. Szerelmes vagyok belé sajnos, viszont nem tudok benne megbízni.

Mi a véleményetek? Van valakinek tapasztalata ilyen emberrel?


2019. dec. 19. 21:07
 1/10 A kérdező kommentje:
hazudik* :D
2019. dec. 19. 21:07
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Nyilván nem fog változni, de vele maradsz, mert szép a mosolya.
2019. dec. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem (csak) a mosolya szép. A hazugságokon kívül tényleg minden rendben vele, nagyon kedves velem mindig, és értelmes, intelligens fiú - pont emiatt az utóbbi miatt nem értem, hogy miért hazudik, és főleg hogy miért hazudok tovább miután lebukott?
2019. dec. 19. 21:12
 4/10 anonim ***** válasza:
Gaslightingnak hívják, amit csinál.
2019. dec. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ez érdekes, nem hallottam még róla. De miért csinálhatja? Szerintem szeret, szeretnie kell, mert amikor mondtam neki, hogy elhagyom akkor úgy tűnt, hogy tényleg megijedt. De utána tovább folytatta a hazudozást.
2019. dec. 19. 21:22
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem.

És nem, nem maradnék vele. Nekem egy kapcsolatban fontos az őszinteség. A legfontosabb dolgok egyike.

A "miért"-re meg tucatnyi válasz lehet. Titkol valamit, betegesen fél attól, hogy a valóság nem tetszik, vagy esetleg olyan közegben nőtt fel, ahol ez volt a bevett viselekdésmód...

2019. dec. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen ember, nem azért teszi mert veled van a baja. Neki van gondja magával. Amíg azt hiszed, hogy ez rólad szól, nem fogod megérteni az ilyen emberek működését. Nem fog változni, abban biztos lehetsz. És emiatt is okkal nem bízol benne - ha ilyen csiricsáré ügyekben hazudik, akkor nagyobb dolgokban is fog rezzenéstelen arccal.
2019. dec. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem javítható.

Nekem üzlettársak volt ilyen, még egy kicsit az exem is.

Nincs "miért", de, hogy terveznél vele bármit is?

Lehet, betegség

2019. dec. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi lehet a vonzó abban akinél sosem tudod igazat e mond? Egy életet akarsz erre alapozni?


"befizetted a számlákat?

-persze be

... Aztán hipp hopp jönnek a felszólítások


Eleintezted a gyereknek ezt azt?

Persze el, mindent

... Aztán a gyerek nem kap enni az oviban mert nem igényeltétek


Stb , stb. Egész életedben mindig mindent neked kell ellenőrizni mert sosem tudhatod. A párodra nem támaszkodhatsz semmiben, mert átver. Ha ez kell.. Ja, hogy amúgy semmi baj vele? Hát akkor sok boldogságot nektek.

2019. dec. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Igen, van tapasztalatom ilyen emberrel.Mentalis beteg, nem fog megváltozni, te viszont igen. Bele fogsz őrulni, és lassan abban is kételkedni fogsz, hogy kék az ég, mert ő azt mondta, hogy zöld. A baj, már elkezdődött, ami abból derül ki, hogy azt irod, különben "minden rendben vele". Nem, nagyon nincs, csak te már nem látod.
2019. dec. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!