Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szüleid mit szólnak hozzá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüleid mit szólnak hozzá, hogy sose volt senkid?

Figyelt kérdés
kor/nem

2019. dec. 19. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
27%
Iszonyú creepynek kéne lenni ahhoz, hogy ez így legyen. Tartósan nincs senkim, de halistennek már voltak nőim.
2019. dec. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Néha nagy ritkán mondogatják, mikor lesz lányka, aki elcsavarja a fejem. Aztán ennyi. Felnőttként (23/ffi) nem túl sok beleszólásuk lenne amúgy se már.

Boldog vagyok, kiegyensúlyozott, önbizalom néha sok is, rengeteg hobbym van. Elvagyok, Nekem nem probléma ez, soha nem is volt.

Túl sok motivációm most nincs is ismerkedni-randizni, más dolgok a prioritások jelenleg számomra.

2019. dec. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

Anyam volt mar, hogy mondta, hogy szedjek ossze valakit. Apam csak orul neki. Mamam meg tesom nyomja inkabb ezt a temat. Mamam rendes keritonot jatszik lassan😂😂

18/L

2019. dec. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Folyamatos nyaggatas/biztatas, ertetlenkedes, magyarázas mint egy óvodásnak (mi kell a nőknek) meg keserges hogy egyedül maradok, úgy járok mint ez meg az. Néha kapok ötleteket is... 22/f de megmondtam nekik, hogy nem lesz senki, felejtsek el.
2019. dec. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon nyaggatnak miatta, tudják, hogy ki-milyen vagyok, és az okát is.(37F)
2019. dec. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A 2. hozzászólóhoz hasonlóan éltem én is mindig szépen az életem, tartalmasan, kiegyensúlyozottan, így nem volt különösebben téma. Bátyám részéről már annál inkább. Most már van kapcsolatom.
2019. dec. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

testóm(F) túl van egy váláson, amiből lett neki egy gyereke is "házasságmentőgyerek" a exfelesége legalábbis ennek szánta.


Na azóta (4,5éve) áll a bál a családban. Anyám kijelentette, hogy ide még 1x nő nem teszi be a lábát rajta kívül.


Szóval nem csesztet érte.

2019. dec. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nálunk ez tabu, látják az okait, hogy eléggé esélytelen az ügy
2019. dec. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!