Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám közel engedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám közel engedni magamhoz?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel jól megvagyunk, ő már teljesen belém van esve, azonban én képtelen vagyok rá. Egyszerűen nem tudom közel engedni magamhoz. Mindig csak a hibákat keresem benne, és mindig szól a "kis hang" a fejemben hogy ő is meg fog bántani, nem jó ember, benne sem bizjatsz meg, nem szerthetsz belé stb.

Mit tegyek? Nem akarok emiatt talán valami életre szolot elrontani. Hogy tudnám közel engedni magamhoz?



2019. dec. 19. 22:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Küldd el síelni a kis hangot!
2019. dec. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha te képtelen vagy rá, akkor miért akarod magadra erőszakolni a közelségét??
2019. dec. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%

Kedves kérdező! Miért nem becsülöd annyira az érzéseidet, gondolataidat, saját magadat hogy hallgass rájuk? Amit nagyon megtanultam életem folyamán az az, hogy ha valamiben rosszul érzed magad, akkor azt NE CSINÁLD. Ha bármit magadra erőltetsz, azt nem fogod élvezni. És ez MINDKETTŐTÖKNEK rossz lesz. Hiába hiszed azt, hogy a srácnak ezzel jót teszel, NEM ÍGY VAN.


Volt egy rövid kapcsolatom egy lánnyal, akinek tetszettem, jól elvoltunk, de nem érezte irántam a kémiát, mégis adott egy esélyt. Ennek az lett a vége, hogy ő bizonytalan volt, zavarta, hogy nem tud teljes szívvel felém fordulni ezért hátrált ki a kapcsolatból, és lemondta a találkozókat. Én meg szenvedtem, mert éreztem, hogy eltol magától, vártam, hogy találkozzunk és az utolsó pillanatban lemondta.


Ha ebbe így belemész akkor kics..szel magaddal mert nem érzed jól magad, kics..szel a sráccal mert fals reményt adsz neki, mindketten szenvedni fogtok, ha meg ezután kilépsz akkor csak megutál és teljesen jogosan.


Ez kell neked?

2019. dec. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Pszichológus.

Tini kategória, láthatólag nem vagy érett, és írni sem tudsz. Rakj rendet a fejedben.

2019. dec. 20. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!