Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítani ezért vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítani ezért vagy csak hisztis vagyok az események miatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A párommal 3 éve vagyunk együtt, egy éve együtt is élünk. Jól működik a kapcsolat, mindketten dolgozunk. Eddig nem is volt komolyabb problémánk, talán azért esik ez most olyan szarul.

Szóval, november elején édesapám öngyilkosságot kisérelt meg. (az ok mellékes) Négyen vagyunk testvérek, de csak én látogatom rendszeresen aput, vannak szokásos apa-lánya programjaink. Így sajnos, én találtam rá. Miután elvitte a mentő, felhívtam a párom, hogy jöjjön be a kórházba hozzám. Ő azt mondta nem akar, inkább otthon marad pihenni.

Két hétre rá, meghalt az anyukám felöli nagymamám. Nem kisért el a temetésre, mert ő nem akar azért szabadnapot kivenni. Egyáltalán nem érzem, hogy támaszom lenne a gyászban.

Plusz, két hete volt a kutyámmal ÜB 5-ös vizsgám és nem jött el megnézni, mert nincs kedve hétvégén reggel 7-kor kelni.

Ezek után megfordult a fejemben a szakítás. Jó volt a kapcsulatunk, de a problémák óta nem támogat, nem érzem támasznak. Szerintetek?

Köszi, ha valaki végigolvasta.


2019. dec. 20. 07:54
1 2
 1/18 anonim válasza:
100%
Dobd ki. Csak kúrni vagy jó neki. Mrg hogy lepippantsd. És a házimunkára.
2019. dec. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Azt még hozzá tenném, hogy apa óta rémálmaim vannak. Nyugtalanul alszok és feleiadok hajnalban. Újra látom őt, vérben kiterülve a kanapén. A párom erre azt mondta, hogy ez már csak hiszti és önsajnáltatás, és akkor menjek ki a kanapéra aludni, mert nem tud tőlem aludni.
2019. dec. 20. 07:58
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Te ezt tényleg nem látod ezek után, hogy mennyire nem jelentesz neki semmit?

Elképzelésem sincs, hogy ez mitől jó kapcsolat.

2019. dec. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
A párod egy érzéketlen önző gyökér. Nem társ. Még most dobd ki, és ha rám hallgatsz, be is olvasol neki.
2019. dec. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyaltalan nem gondolnam, hogy a ti kapcsolatotok valaha is jo lett volna.
2019. dec. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, te ilyen emberrel élsz együtt?
2019. dec. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez az ember kihasznál és nem szeret téged.
2019. dec. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a pitsaba lett volna jo? Mert te vaksi vag aztol ez meg nem volt jo, csak most a helyzet(ek) sulyossaga miatt nagyobb hangsulyt kapott a hozzaallasa. Ezt ne eroltesd, nem a tarsad.
2019. dec. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
46%
Azt megértem, ha temetésre nem szívesen jár, ha nem muszáj, vagy, hogyha egész héten keményen dolgozik és korán kel, akkor hétvégén nem kíván korán ébredni. De, hogy azt mondja, hisztis vagy...szerintem nem ő a te embered. Hogy lehetsz ilyen rossz emberismerő?
2019. dec. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
29%
Azt kell mondjam, hogy nem vagyok egy mintaapa vagy mintaférj, de én is nagyon nehezen viselem más halálát, betegségét és emiatt legritkább esetben megyek el temetésre, kórházba. Szerencsére a feleségem türelmes és van ebben az idő folyamán változás, de 20 éve biztos nem tudtak volna semmi ilyesmire rávenni. Türelem, fog ez változni.
2019. dec. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!