Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyukám szerint nincs rendben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukám szerint nincs rendben a kapcsolatom, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

20 éves egyetemistaként otthon élek anyával, több okból kifolyólag, illetve jó a kapcsolatunk leszámítva az én magánéletemet.

A múltban korábban már az ő hatására vetettem véget egy kapcsolatomnak, amiben igazat adok neki. A jelenlegi barátommal is hasonló a helyzet: heti 1x találkozunk esténként, nála vagyunk. Néha beülünk valahova, mindig ő fizet, időnként meglep valamilyen szebb édességgel. Minden nap beszélünk végig messengeren, sok dolga van, üzletel illetve egyetemen tanul ő is. Kevésnek érzem ezt az egészet. Még nem beszéletem meg vele, kíváncsi vagyok más véleményére is. Anya szerint ez nincs rendben, nem visz el sehova hétvégén stb, mindig rossz érzést kelt mikor elindulok otthonról találkozni vele.



2019. dec. 21. 16:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, hogy egyszer hét közben ráér, hétvégén pedig nem. Nem lehet, hogy ilyenkor mást boldogít...?
2019. dec. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

Nem jó ez a helyzet így, de anyukád elképzelése egy kapcsolatról is abszurdum. Abban igaza van, hogy heti 1 találkával sehova nem halad a kapcsolat, meg se ismered így a másikat aztán majd összeköltözéskor jönnek a nagy meglepetések. Azért azt nagyon kétlem, hogy valaki folyton csak 1 nap ér rá pár órára. Mindenkinek arra van ideje amire akarja, hogy legyen.

Viszont nekem ez nagyon úgy jön le, hogy szerintetek az a jó kapcsolat ahol a férfi hurcolássza a nő kis pcsáját mindenhova, elhalmozza mindennel a nőnek meg semmit nem kell a kapcsolatba raknia. Ez azért nem így működik, egy normális kapcsolat 50-50 minden szempontból. Programszervezés, ajándékozás, anyagiak, minden. El kell tudni engedni ezt az ostoba sztereotípiát, hogy egy férfi akkor szeret ha elvisz mindenhova és ő fizet mindent. Ez nem korrekt hozzáállás és ezeket a dolgokat neked is ugyan olyan szinten bele kell raknod a kapcsolatba.

2019. dec. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Nőként igazat adok a másodiknak. Miért is ő fizet mindent? Lehet, hogy azért nem akar hétvégén is elmenni valamerre, mert tudja, hogy azt is neki kellene finanszírozni. Egy kapcsolat nem attól lesz jó, hogy a pasi viszi a lány p.ajat mindenféle, viszonzás meg nulla... Mondjuk a pasit se értem, minek akar ilyen nővel együtt lenni.
2019. dec. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%

Tudod valamit te is beletehetnél a kapcsolatodba, nem a szádba várni a sült galambot!

Ha mindig az anyádra hallgatsz, akkor meg is érdemled a sorsod. Gyerek vagy még nagyon!


2019. dec. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Fogadjunk, hogy anyádnak nincs kapcsolata, mi? Ráér a tiéddel foglalkozni... Szerintem csak az irigység beszél belőle.
2019. dec. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%
Volt,hogy csak pár hetente,vagy havonta találkoztunk az elejèn,mégis több,mint tíz ève együtt vagyunk.Ha megyünk valahova mindig ő fuzet
2019. dec. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Heti egy találkozás az kb semmi.

Attól függetlenül a párkapcsolat két ember ügye!

2019. dec. 22. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor hívd meg te őt és a akkor is így marad akkor sztem hagyd az egészet. Ha te fizetsz egyszer kétszer legalább megtudod hogy hányadán álltok.
2019. dec. 23. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Savlekotő ***** válasza:
Már a második pasidat marja el mellőled de jó leszel neki szönyegnek faszi pótlónak akin taposhat az exeid meg találnak normális nőket--
2022. febr. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
azóta hogy vagytok?
2022. febr. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!