Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális dolog, hogy a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog, hogy a párom nem védett meg, mikor az exe leegyszerűzött?

Figyelt kérdés

A párom (31 éves) beszélgetett az exével (28 éves) és hogy ne legyen belőle feszültség, megmutatta. Nem kértem, nem is tudtam, de ezt mondta és megmutatta. Olvastam... oké, a csaj nagyképűsködik (egy gazdag pasit szedett fel), hogy milyen jó élete van, a legnagyobb gondja kb. hogy milyen autóban üljön stb... Fényezte az új pasiját. Mint valami istenséget. És akkor hozzátette, hogy ő is látott engem - képeken - és ezt írta: "aranyos, olyan kis egyszerű"... Párom erre nem írt neki semmit! Szerintetek ez normális? Tény, hogy nekem nincs műmellem meg póthajam meg 200 ezrest táskáim és egy kis autóm van csak és dolgozom, nem tartanak el... de ez szíven ütött. Főleg hogy párom nem írt semmit erre. Szerintetek ez normális?

L23


2019. dec. 21. 18:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Én azt írtam volna, hogy egyszerű, de nagyszerű. Neki talán nem jutott eszébe semmi, vagy rohadtul nem érdekli a volt nője véleménye, ezért nem is reagált.
2019. dec. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Azt nem tudom hogy kinézetre mennyire vagy egyszerű, de a gondolkodasra nagyon az.
2019. dec. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Mert mit kellett volna irnia?

Ha ez velem tortent volna, bár en nem irogatok az exemmel, de en tuti ráhagytam volna, nem bizonygatnék, nem mennék bele semmi ilyen hülyeségbe.

Eszéhez erteném, aztan gondolnám , hogy jóvanakkor.

2019. dec. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%
És miért szakítottak? Pasidnak elfogyott a pénze?
2019. dec. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Párom sosem volt gazdag, buszvezető. Egymás agyára mentek.
2019. dec. 21. 19:10
 6/16 anonim ***** válasza:
66%

- A társaságban lek.rváztak, mit tegyek?

- ne menj oda, ahol ismernek.


A leegyszerűző csaj pont egy szinten van a fasziddal meg veled. Semmi probléma, esemény nem történt.


Azért nem reagált, mert beszélgetni akart a másikkal és nem a tényekről vitatkozni. Vitatkozni, dehogyis, csak veszekedni.

2019. dec. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
81%
Valószínű igaz.Hát azért
2019. dec. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
71%
Elárulom, anno 23 évesen nemhogy autója nem volt egy velem korabeli ismerősömnek sem, de soknak szarul fizető munkahelye volt, ha volt egyáltalan.
2019. dec. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha az en parom velemenyeznék en is annyiban hagynàm. Ne vélemenyezze senki nem ö jàr vele. Nem alacsonyodnek le arra hogy az exemmel a jelenlegi paromrol vitazzak meg bizonygassak.

Ott kell csak bizonygatni vmit ahol nem kerek vmi.

2019. dec. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
61%
Nekem már az sem normális, hogy azzal cseverészik melletted, akit korábban szeretett és dugott. Az ex nem az az ember, akivel cseverészel meg jópofizol, könyörgöm! Miért van ennyi agyhalott, aki az exével dumál és szítja a feszültséget, mikor ott a párja akivel foglalkozzon és leszarja azt, aki már rég nem része az életének, legfeljebb csak egy emlék a múltból, akivel nem működött a jövő.
2019. dec. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!