Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sose vesznek komolyan, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sose vesznek komolyan, ha nem hisztériázok?

Figyelt kérdés

Van egy probléma, kedvesen kikapcsoltatom vele a számítógépet, leülünk és elmondom neki. Egyetért vele, megbeszéljük a megoldást és pár óra elteltével megint ugyanazt csinálja, lesöpörve, ha emlékeztetem rá, hogy csak pár órája vetettem fel megint. Utána megint leülök vele, nyomatékosítom (még mindig kedvesen és türelmesen), hogy ez nekem fizikailag fáj/kényelmetlenül érint. Újra bólogat, bocsánatot kér és pár óra múlva MEGINT.

Jó, harmadjára már én nyomom ki a gépét, hogy most akkor újra beszélünk és érezni rajtam a türelmetlenséget... Ekkor már hisztis vagyok a szemében, de rábólint újra a dologra. Ez eltart immáron 2-3 napig, majd újra... Ekkor már sakálként üvöltök, toporzékolok és hisztériázom, erre meg beduzzog, hogy én vagyok a szemét és nem szól hozzám napokig, én engesztelem ki.

És nem tudom mi a baj velem, mert nem csak a barátom, de az összes rokonom és exem is ezt csinálta/csinálja velem. MIÉRT nem fogják fel, amit mondok, amíg nem bőgve ordítok?


2019. dec. 21. 21:35
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
96%
Biztos , hogy ő a barátod, és nem pedig a kisfiad?
2019. dec. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
87%
Mint látható akkor sem értik meg amikor üvöltözöl. Túl sokat gépezik? Mit kéne csinálnia? Mi az alternatíva? Nem a hisztivel van a baj, hanem a motivációval.
2019. dec. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
75%

Mit kérsz, mi a probléma?


Lehet írtózatosan nagy baromságot kérsz és rádhagyják eleinte.

2019. dec. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
74%
Hát de pár naponta se gépezhet? De ha ez a hobbija?
2019. dec. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Minek vagy vele?
2019. dec. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Ez a hobbija, nem a gépezése zavar, nekem is van hobbim.

A szex a probléma, jobban mondva az előjáték teljes hiánya, amikor nem vagyok felizgulva, de ő szinte lefog és én hiába ismételgetem kb mániákusan, hogy "előjáték, előjáték, előjáték", ő akkor se veszi komolyan (mert ez így neki annyira jó) és beerőlteti magát. Szerintem ez nem hülyeség, mert nekem fáj... De eddig ezzel nem volt baj, több évig semmi baj nem volt ezzel.

A családom meg totál debilnek néz a legegyszerűbb dologban is. Én tuti tévedek, hogyha nem szeretek egy ételt, mert gyerekként megettem (miután az övvel a hátamat verték - utóbbit persze nem teszik hozzá). Mert milyen hülyeség, hogy nem arra az egyetemi szakra mentem, mint amit ŐK akartak, hiába bizonyítottam be, hogy sikeres vagyok benne (itt is hiába magyaráztam, hogy szörnyű katona lennék, de fel se vennének, mert nem felelnék meg a követelményeknek). És amíg nem kiabálok, addig elengedik a fülük mellett a szövegemet és mondják tovább - amíg nem üvöltök, akár ugyanazt az érveket mint korábban mondtam nyugodtan.

2019. dec. 21. 21:48
 7/29 anonim ***** válasza:
85%

#6



De te mégis vele vagy. Pedig "de rossz neked". Mártírkomplexus?

2019. dec. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát a család szempontjából ez bizonyos fokig ismerős. A pasid meg miért csinálja ezt? Fél hogy előjáték közben majd nem tud kitartani és aztán nem áll fel? Vagy miért nem tud pár percet kibírni?
2019. dec. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
96%

"de ő szinte lefog és én hiába ismételgetem kb mániákusan, hogy "előjáték, előjáték, előjáték", ő akkor se veszi komolyan (mert ez így neki annyira jó) és beerőlteti magát."


Édesem, ezt úgy hívják, hogy kapcsolaton belüli nemi erőszak.

2019. dec. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
58%
A nők mindig szellemi csecsemőt választanak, aztán sírnak, hogy semmire nem hajlandók, képesek ezek a kisbabák. Úgy kell nektek nők. Értelmes férfit kéne választani.
2019. dec. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!