Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szokjam meg, tudatosíts...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szokjam meg, tudatosítsam magamban, hogy a barátom nem az a chatelős típus?

Figyelt kérdés
Ez alatt azt értem, hogy nagyon keveset ír nap közben, esetleg este beszélünk többet ha nem tudunk találkozni valamiért. Viszont ő tenyleg nem ez a telefon függő, ami amúgy nagyon jó , amikor együtt vagyunk fél napokig simán rá sem néz (én sem olyankor, vele foglalkozom).Sokat találkozunk, együtt alszunk (friss kapcsolat),érzem hogy szeret abbol ahogy viselkedik meg mondja is, de most o is otthon van karacsonyra, csaladdal vagy haverokkal van es 5-6 orakig vagy fel napig nem ir egy mondatot sem. Ez rosszul esik úgy érzem nem vagyok neki fontos, eszebe sem jutok, pedig tudom hogy ez hülyeség. Persze en sem traktalom azzal, hogy "zaklatom" fel orankent.

2019. dec. 21. 23:45
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Foglalkozz saját életeddel, hobbiddal.
2019. dec. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
Foglald el magad! Munka, barátok, olvasás, főzés....
2019. dec. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
32%

"csetelés"...minek?


Ti iskolás gyerekek vagytok?

2019. dec. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
Örülj neki, hogy ilyen! A mai generációval pont az a baj, hogy már túlságosan függnek a telefontól és szinte élőszóban nem, vagy csak nagyon keveset kommunikálnak. Másfelől meg ha családdal, haverokkal van akkor velük foglalkozik. Te sem örülnél, mikor veled van, akkor folyton a telefonját babrálná.
2019. dec. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem ez a normális.
2019. dec. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"tudom, hogy ez hülyeség" - szerintem is.

A cset még a beszélgetés információátvitele kb 1:10, a cset meg szeretkezés 1:1000.

Szóval gyenge pótlék. Ne függj rá!

2019. dec. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!