Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Greg5 kérdése:

Mar nagyon reg varom hogy vegre egyutt lehessunk, de most megsincs meg az a szikra. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Masfel eve ismertem meg a lanyt. Elso pillanattol megfogottkulsoleg is es belsoleg is. Egy taborba ismerkedtunk meg es szemelyesen beszelgettunk parszor kettesbe is, tarsasagba is. A tabor utan neten tartottuk a kapcsolatot mivel en elmentem kulfoldre dolgozni. Idei ev elejen ithon voltam 3 honapot, ami alatt rendszeresen randiztunk, ismerkedtunk. Aprilistol kezdve ujbol kulfoldre mentem dolgozni, igy nem kezdtunk bele egy parkapcsolatba. Abba maradtunk ha kibirjuk mint tavkapcsolat az ev vegeig akkor belevagunk. Ido kozbe meg nega hazajottem es olyankor talalkoztunk. Mostmar vegleg hazajottem, ma talalkoztunk elosszor es valahogy nem erzem azt a tuzet amivel vartam hogy lathassam. O almaim noje. Minden ami egy nobe ertek nekem benne ott vann es miota ismerem ra vagyom. Es most megis nem erzem azt hogy ez igy jo. Lehet csak a sokk, hogy vege a varakozasnak? Vagy egyszeruen berezeltem volna? Esetleg ez az ami igazabol bennem van, hogy nem is o az igazabol? Mit lehet ilyenkor tenni? Varni? Elmondjam neki es oldjuk meg egyutt? Varom valaszaitok, 25 F

2019. dec. 22. 01:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak berezeltél, most hogy komolyra fordulnának a dolgok. Legyél egy kicsit türelmesebb magaddal.
2019. dec. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az a baj, hogy már nem elérhetetlen. Vannak pasik akik nem értékelik a nőt csak ha nehéz megszerezni. Lehet, hogy te is ilyen vagy. Nem tudhatom, ez is egy opció, vagy lehet hogy minden stimmel vele mértanilag, viszont a személységében nincs meg az a valami pluszban amit keresel.
2019. dec. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Túl lett feszítve a húr... Túl sok várakozás (és beletörődés, megalkuvás) volt, ez a "semlegesség" lett megszokva, hiszen csak így lehetett kibírni. Igen ám, csak hogy ez beléd ivódott. Most már itt a lehetőség, h végre legyen vmi komoly, csak már nem tudsz vele mit kezdeni. Ismerős helyzet...
2019. dec. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat. Azthiszem csak a sokk lehetett hogy vege a varakozasnak, es hogy kibirtuk. Tovabba a tegnapi tali nem a leg zokkenomentesebb volt es azthiszem ez is kozrejatszott. Ma minden jo volt es szuper. Szuleimnek is bemutattamn mint, azt amr korabban elterveztuk.
2019. dec. 23. 01:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!