Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire normális, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális, hogy a párom exe folyamatosan engem szapul a páromnak, nagyon csúnyán becsmérel, és nem véd meg a párom?

Figyelt kérdés
Hozzateszem nem régóta vagyunk együtt, 2 hónapja.Az exevel nagyon csúnya szakitasuk volt, kB fél évvel ezelőtt, a nő hagyta el. Párom szerint aranyásó volt, kihasznàlta őt, más férfiakkal flörtölt. Exe szerint csak paranoid volt és szemelyisegzavaros(mármint a párom). Sajnos nekem is irofatott a másik nő, mindenáron vissza akarta kapni a párom miután ő hagyta el! De nem sikerült neki. Mai napig irkal a páromnak, aki már nem válaszol az uzeneteire, de még sem véd amikor durván szapulja a külsőmet többnyire. Egyetlen szóval nem véd meg, talán csak figyelmen kívül hagyja mert nem érdekli, de nem sz lenne a normális, ha megvedene aztán szépen letiltanà mindenhonnan? Kérlek adjátok tanácsot..
2019. dec. 22. 10:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mit mond a párod amikor rákérdezel hogy miért nem véd meg?
2019. dec. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem kérdezek rá, próbálok hinni neki, hogy nem érdekli már az exe.. Nem akarok vitát és azt hiszem bizonytalan vagyok, hogy csak egy pótlék szerepet töltök be. Óriási szerelem volt köztük aki gyűlölet e torkollt. Párom gyűlölte, nagyon csúnyán beszélt vele, hónapokig szapulta még szakitasuk után, de mivel hónapokig tartotta vele a kapcsolatot,és mert képes volt gyűlölni, ez azt jelenti hogy borzasztó an fájt neki és nagyon szerette azt a nőt. Engem is szeret érzem, de a nő elmondása alapján tudom, hogy korántsem annyira mint öt szerette..
2019. dec. 22. 10:58
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Pedig rá kéne kérdezned, mert csak ő tudja a választ, te meg csak őrlődsz magadban. Ne félj beleállni egy vitába, ha 2 hónap után már inkább hallgatsz akkor egész életedben ezt fogod csinálni. A válaszából kiderül minden, még csak igazat sem kell mondania. Ha ingerült lesz és még téged hibáztat a bizalmatlanságodért, nem akar megnyugtatni, nem akarja megbeszélni akkor nem szeret. Akit szeretek azt mindenáron biztosítom afelől, hogy fontosak nekem az érzései.
2019. dec. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem tiltjátok le mindketten teljesen?
2019. dec. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%

Kisgyerek vagy?

A párod felnőtt. Nem kommunikál vele. A "megvédés" kommunikációt jelentene az exével, aki pont ezt akarja. Miért nem tiltod le?

2019. dec. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2. kérdesed ebben a témában
2019. dec. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én letiltottam de párom nem. És tereli a szót a témáról. Ezért fura.
2019. dec. 22. 20:45
 8/8 anonim ***** válasza:

Talán azért tereli a témát, mert kellemetlennek érzi.

Nem válaszol a nőnek, tehát ignorálja, nem foglalkozik vele. Ez a letiltósdni, addig gyerekes, ameddig nem kívánja a helyzet komolyabban, mint az esetedben. Jól tetted, hogy tiltottad, a barátod meg jól, hogy nem, mivel valószínűleg a nő beteg, csak olaj lenne a tűzre, ha a barátod letiltaná (pszichológia).


Különben meg: nem azért lesz dühös valaki az exére, mert nagyon szerette, hanem azért, mert hatalmasat csalódott önmagában. Ki tudja miket élt meg, azok alapján amiket leírtál , nem lehetett egy idilli álom.


Szerintem hívd fel a nőt, hatásosabb, mint a chat karate. Kérd meg először diplomatikusan, hogy hagyja abba, aztán ha nem elég, kozold vele, hogy rengeteg anyagod van, mész a rendőrségre a zaklatása miatt, ami súlyos következményeket von maga után. (Ez mindig hat.)


Sok sikert!

2019. dec. 24. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!