Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fura karácsonyi ajándék?

Figyelt kérdés

Kérlek, ne írjatok bántó kritikát, tanácsot, nem emiatt jöttem ide. Van egy párom pár hete, nagyon nagy a szerelem, romantikus, álmodozó a pasi, ezt is nagyon szeretem benne. 8 hónapja vált el, úgy tűnik, hogy nagyon szeret engem.

Valamelyik nap mesélte, hogy sokat ment a karácsonyi ajándékom után, de amit venni szeretett volna már nem lehet kapni. Aztán épp emiatt, hogy nem lehet kapni, elmesélte, hogy egy mesekönyvet szeretett volna, mert az egyik meséről én jutok mindig eszébe. Rendben, nagyon romantikus meg minden, de fura nekem. Ráadásul rá 2 nappal felhívott, hogy mégiscsak megvan a könyv, a neten megtalálta, ezért ne haragudjak majd meg, ha nem 24-én kapom meg, hanem később. Nem tudom, mit is mondjak erre. Kedves dolog, meg értékelem, meg romantikus is, de rosszul esik, hogy ha már ezt kapom, akkor miért kellett elárulni? Egy felnőtt férfitól vajon ez rendben van-e... szeretem a cuki meglepetéseket, de a mesekönyvekből már rég kinőttem, jól esett volna, ha karácsony napján egy kis apró meglepetést kapok tőle. Mivel nem vagyunk még régóta együtt, nem merem neki megmondani ezt, hogy nekem ez most így fura... Mit tennétek?


2019. dec. 22. 19:19
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
88%
Vegyél neki Legót, és mondd, hogy neked meg ez jutott eszedbe róla.
2019. dec. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Mi az a könyv?Tényleg fura.
2019. dec. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
A világ leggazdagabb verebe. Ez a címe, de van benne egy nyuszis mese, és emiatt venné nekem ezt.
2019. dec. 22. 19:30
 4/30 anonim ***** válasza:
83%

Semmit. Nekem sem ér ide az egyik ajándék a 3-ból, amit a páromnak szánok. Én is megmutattam neki, hogy mi lett volna az, mert nem js volt biztos, hogy rendelhető-e és amúgy is van még a tarsolyomban kettő tutira. És nem bírtam ki, hogy ne osszam meg vele, így is tök nehéz titkolni a másik kettőt.


Miért csinálsz magadnak problémákat, ha nincsenek? :/

2019. dec. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Mert talán nem egy mesekönyvre vágyom felnőttként karácsonyra, mikor én meg neki egy nagyon jópofa és hasznos ajándékot vettem.
2019. dec. 22. 19:33
 6/30 anonim ***** válasza:
85%

Örülj, hogy rád gondol, és valami személyre szólót kapsz.

Kaphatnál, büdös parfümöt, vagy lábost is.

2019. dec. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Ja, tényleg :D
2019. dec. 22. 19:39
 8/30 anonim ***** válasza:
52%
Stílusosan: mekkora veréb a tag. 😂
2019. dec. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
A nyuszis mese? Annyi, hogy a nyuszi nem tud csúszkálni a jégen, mert szőrös a talpa, de végül ez menti meg a rókától. Neked szőrös a talpad, vagy mi? Hülye ez a tag.
2019. dec. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Azaz :) nem, az emailcímem, hogy nyuszitappancs. És emailben kezdtünk anno beszélgetni. Nagyon cuki gesztus, de mondjuk nem biztos, hogy karácsonyra, nem biztos, hogy el kellett volna ráadásul árulnia, bár a barátok azt mondták, jobban járok, hogy felkészülök rá idegileg :D gondoljátok el, mekkora ciki lenne, hogy én előveszem az ajándékom, ő meg majd közli, hogy épp úton van a mesekönyvem. Igazándiból arra várnék megoldást, mit kezdjek ezzel, hogy ne bántsam meg. Nagyon szeretem a srácot, aranyos, vicces, kedves, de nem ez álmaim karácsonyi ajándéka, sőt sírni tudnék tőle. Pláne így, hogy előre le lett lőve a poén.
2019. dec. 22. 20:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!