Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem töltjük együtt a karácsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem töltjük együtt a karácsonyt, illetve a szilvesztert, ti hogyan kezelnétek ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

2 hónapja vagyunk együtt, előtte is ismertük egymást. Hetente 1x találkozunk, illetve valamikor összefutunk ezen kívül. Elég kevésnek tartom. Most az ünnepek előtt találkoztunk, én odaadtam az ajándékát, ő nem így készült. Ünnepekre hazament a szüleihez. A szilvesztert meg se említette, ez csak most jutott eszembe, hogy kérdezték a barátaim és anya, aki egyre jobban idegesít, nem nézi jó szemmel, nem örülök neki, hogy ennyire beleszól, de igazat adok neki.

22L



2019. dec. 23. 20:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%
A karácsony és a szilveszter semmivel sem különb az év többi napjától. Válj függetlenné ezektől a kollektív naptárrendi hülyeségektől.
2019. dec. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%
Engem is bosszantana. Főleg, hogy ez mindenkinek a pihenés, kikapcsolódás időszaka, alapnak kellene lenni egy párnak, hogy találkoznak. Kérdezd meg, hogy mit tervez szilveszterre esetleg mond meg neki, hogy szeretnél több időt együtt tölteni vele.
2019. dec. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
#1 a karácsony annyiban más, hogy 16 óra után Bp-en pl csak az éjszakai járatok közlekednek, meg a legtöbb ember a családjával van. Akinek nincs, az gyakran hoppon marad. Mondjuk aludni mindig lehet egyedül is. :)
2019. dec. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
53%
Nem lehetsz túl fontos neki, már csak abból is kiindulva, hogy heti egyszer taliztok.
2019. dec. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%

Lehet csak szimplán nem fontosak neki ezek az ünnepek. Szerintem ezen kívül, ha kedves és érdeklődő, akkor rendben van. Vagy adj neki még időt! Egy 2 hónapos dolognál nem feltétlenül gondolkodik "együtt" az ember.

Anyádnak meg semmi köze hozzá!

2019. dec. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
54%
Ha nem távkapcs, a heti 1 olyan kevés, mint kokeróban a munkakedv. Szerintem ez a srác nem szeret.
2019. dec. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
41%

Mi 8 éve vagyunk együtt van egy közös gyerekünk.Mégsem töltjük idén együtt sem a karácsonyt, sem a szilvesztert.(ezt hozta az élet)Feldíszítettük pár nappal előbb együtt a fát aztán csodáltuk egy napig a gyerek örömét és mégsem szomorkodunk.

A kapcsolatunk első 2 évében távkapcsolatban éltünk, akkor sem együtt karácsonyoztunk.Mégis az év 300 napján együtt élünk és imádjuk egymást.Ezeket a külön töltött napokat pedig elfogadjuk, mert felnőtt ember képes pár napot a másik nélkül meglenni, akkor is ha szerelmes.

2019. dec. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%
2 hónap rövid idő.Karácsonyt mindenki a saját családjával tölti,így szokás.Ismerek olyan párt akik évek óta együtt vannak,karácsony estét a családjuknál töltik.Szilveszteről nem tudok nyilatkozni.Gondolom nem egy városban éltek,azért heti egy találkozó van.
2019. dec. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%
Én is 22 éves vagyok, hasonló ideje vagyunk együtt, 2 és fél hónapja, mivel távkapcsolat szintén átlagban heti egyszer tudunk találkozni, és mi sem töltjük együtt az ünnepeket. Az elmúlt másfél hetet viszont teljesen együtt töltöttük, a karácsonyt mindketten a családjainkkal töltjük, 31-én mindketten dolgozunk, aztán barátokkal leszünk. Ilyen friss kapcsolatban szerintem ne sértődj meg ezen.
2019. dec. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
85%

Mèg rövid ideje vagytok csak együtt, teljesen bele fèr, hogy nem töltötitek együtt a karácsonyt, főleg, hogy gondolom más városban lakik, ha haza utazott. Mondjuk az fura, hogy nem kèszült ajándèkozással a karácsony előtti utolsó találkozátokra, az mindenkèpp úgy illett volna. Mièrt találkoztok ilyen ritkán? Elfoglalt? Beszèltèl már vele erről, hogy jobb lenne többet találkozni?

Ezeket igazából vele kellene megbeszèlned. Nem anyukád duruzsolására hallgatni, hanem átgondolni azt, hogy te hogy èezed magad ebben a kapcsolatban. Úgy èrzed azt kapod, amit te is adsz, amit szeretnèl? Azt kapod amit vársz egy kapcsolattól?

Ha nem, akkor beszèld meg vele. Az is lehet, hogy egyszerűen csak nincs mèg tapasztalta, máshogy látja, ès eszèbe se jut, hogy neked ez nem olyan jó, lehetne máskèpp. De az is lehet, hogy nem szerelmes, csak "elvan" veled. De ezt neked kell èrezned, hogy viszonyul hozzád mikor találkoztok, stb. Meg abból is sok mindent le lehet szűrni, hogy erről beszèlsz vele, arra mikènt reagál.

Anyukádat meg állítsd le. Lehet, hogy igaza van, vagy van rèszigazsága. De hagynia kell èlni az èleted, hogy megtapasztalj ezt-azt, jót ès rosszat egyaránt. Ezek a tapasztalatok viszik előbbre az embert, formálják a szemèlyisèget, ès segítik elő, hogy kèsőbb egyre jobb kapcsolatot tudj kialakítani.

2019. dec. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!