Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyomorideg a családi ebéd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyomorideg a családi ebéd miatt, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Párom édesanyja előszeretettel szólogat be, a sógornő jelöltje pedig (öccse jegyese) valósággal felfalja a szemével a páromat, úgy flörtöl vele, hogy az már szinte mindenkinek feltűnik, csak barátom öccsének és anyósomnak nem..."hiszen olyan bájos, kedves, házias". Szerintem meg tolakodó és minden kicsit is jobban kinéző férfivel leáll(na) -ezt már mások is többen megjegyezték. Ha náluk vagyunk, úgy érzem magam, mintha egy rémálomban lennék. Egyszerűen fel sem fogom, hogy ez belém történik meg. Nem tudom, mi fáj jobban. Hogy anyósomat sosem bántottam és mégis így viselkedik velem, vagy hogy egy olyan nőt így túlértékel, aki a szeretett kisfiát valószínűleg már meg is csalta. Muszáj lenne menni, mert párom édesapja már nem él és az anyja ragaszkodik hozzá és hát Karácsony lesz. 25-én megyünk, de előre ideges a gyomrom. Mit tennétek a helyemben? Szerintem olyan négy órát leszünk ott, de rosszabbul érzem magam, mint anno egyetemen a legdurvább vizsgákon vagy a legrosszabb munkahelyemen.
2019. dec. 23. 23:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szólogass oda te is a párod tesójának hátha abbahaggya az a nő.
2019. dec. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Muszáj menni? És miért, rád hívják a zsarukat, ha nemrt mondasz, vagy lilára vernek? Mi lesz, ha nem mész? Majd jól megsértődnek az igazságon, hogy nem érzed magad jól köztük? Legalább észrevennék magukat...

Én leszarom az ilyen embereket. A rokonaim fele egy okádék, rosszindulatú erkölcsi hulladék. Amint nagykorú lettem, be nem tettem a lábam az ilyen eseményekre. Ha megkérdezték, hogy miért nem mentem, akkor megmondtam, hogy mi a problémám és miért nem ülök le egy asztalhoz ezekkel az emberekkel ezért és ezért. És lehet velem kacérkodni, játszmázni meg fezsegetni az idegeimet, de szabad ember vagyok és jogom van jól érezni magam az ünnepek alatt. És ha valakinek annyira hiányzom, majd változtat a modorán vagy elfogadja az üres helyem

2019. dec. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A csajt "kezeld le". Minél jobban látja rajtad, hogy bosszant annál jobban csinálja. A párod hogy reagál 1-1ilyen flörtölésre? Én ezt úgy tudom elképzelni ha vki ezt a párommal játssza be, hogy el engedek egy jézusomot egy óriás mosoly kíséretében. Ha kelletném magam és kiröhögnének nem lenne kedvem többet hozzá. Az anyós... Miket szól be, mi a probléma? Szintén kérdés a párod hogy áll hozzá? Vele kapcsolatban tolerálnék, mert tisztelni kell a párod anyját akár milyen is legyen. Persze ésszerű kereteken belül, de ha eldurvul és tényleg gyomorideggel kell menni egy ebédre, beszélni kellene vele.
2019. dec. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Igyál meg 1-2 pohár konyakot, mosolyogj és xarj bele a világba. 💛🚽🐒
2019. dec. 24. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Olvasgass egy kicsit kérdező.Némi különbség van a két sztori között, csak itt majd szép csendben lesz dugás, nem nyíltan flörtölés után.


https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ke..

2019. dec. 24. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Döntsd el, hogy jól érzed magad .


Na aztán amikor flörtöl a barátoddal, akkor mindenki előtt kérdezd meg róla akár az asztalnál, hogy mi van, jucika, viszket...

A szemed.. csak mert elfelejtettél pislogni....


Mindenki előtt égesd be.

Úgyis neked adnak igazat.

2019. dec. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

#6

Nemfog igazat kapni, mert leirta hogy anyós odáig van érte.

2019. dec. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Állj ki magadért. Nem kell tűrni az anyós csípős megjegzéseit, sem a sógornő flörtölését.
2019. dec. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ne menj el vagy ne egyél náluk semmit.
2019. dec. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én még sosem kerültem ilyen helyzetbe, de szerinem úgy visszaszólnék hogy nem is kellene mennem többet. Vakahogy nálunk mindenki kedves.
2019. dec. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!