Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belázasodtam Karácsonyra és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belázasodtam Karácsonyra és megy a hiszti?

Figyelt kérdés

Menyasszonyom kiborult. Horvátországba (Dalmácia) megyünk a családjához Pestről. Már le volt szervezve hónapokkal ezelőtt. Erre ma reggelre 39.4 fokosan ébredtem fel és kutyául vagyok. 9 óra az út, most is úton vagyunk éppen. Orvoshoz már nem tudtam elmenni, ott meg nem fogok tudni!

Iszonyat nagy hisztit csap a párom. Hogy én ott fogok vacogni a fa alatt és rohadt jó lesz, elrontottam a Karácsonyt. 29-én jövünk haza, ott mindenféle programot beszerveztek amire én valószínűleg nem tudok így elmenni (kirándulás, séta, templom, stb). Iszonyat hiszti van emiatt. Már ordított hogy így inkább maradtam volna otthon, senki se kiváncsi erre. Még előttünk van 6 óra út, nem tudom mi lesz így.

Volt már valaki ilyen helyzetben? Tényleg akkora bűnt követtem el hogy megbetegedtem akaratomon kívül? Másnak is van ilyen párja?



2019. dec. 24. 10:58
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
87%

Megjött neki? Embertelen hisztis. Vegyél be coldrexet meg ha teheted hűtőzuhany és 3 nap alatt túl vagy rajta.


Az asszonyra is ráférne a hideg tusm szégyellje magát. Én ápolnám a férjem, sosem mondanék ilyeneket neki.

2019. dec. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
93%
Érdemes azért elgondolkodni a folytatáson vele :D
2019. dec. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
9%

Igen, sajnos sok nő ilyen. Még akkor is, ha nem mondja, de gyülik a pohár, és ha megtelik...

Neked, mint férfi, az asszony kívánságait kell teljesítened. Mert nekik ez JÁR, ők MEGÉRDEMLIK, mert ők simán keresnek mást, ahogy a reklámok, és női lapok ecsetelik.

2019. dec. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
96%
Szenvedd végig ezt a karácsonyt, ha már elindultatok, aztán rakd ki, ez csak rosszabb lesz.
2019. dec. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 Noblesse Oblige ***** válasza:
76%

Nem lehet, hogy inkább az a megoldás volt kifogásolható, amivel ezt megoldottad? Tehát, hogy most gyakorlatilag te mártír szerepben őrlődsz így, hogy el is mész, de ott se leszel igazán.

Az hogy megfáztál nagy kaland, de tényleg jobb lett volna otthon maradni és nem fertőzni a többieket.


Jobbulást! És boldog karácsont!

2019. dec. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
93%
Szerencsémre az én barátnőm soha nem viselkedne velem ilyen hisztis hülye módjára. Én a helyedben már induláskor bedobtam volna a cuccait a kocsiba aztán zavartan volna haza. Biztos jönni fog a szöveg, hogy jaj szegény biztos feszült meg blabla.
2019. dec. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
99%
Én visszafordulnék a helyedben. Ha ő vezet, akkor mond meg neki, hogy rakjon ki egy vasútállomáson ahonnan hazajutsz. Kell a fenének ilyen nő.
2019. dec. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
87%
Inkább sajnálni kéne, mint veszekedni veled...A párod is egy hisztis p..a...Majd, ha ő is elkapja, nem így beszél.Algopyrin gondolom nincs nálatok, mert ilyen magas lázra az a legjobb. Sajnos csak receptre kapható.Ha más nincs, az Algoflex is megteszi, azt lehet kapni bármikor.29- re mondjuk már biztos jobban leszel.Jobbulást!
2019. dec. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
98%
Már nem lenne a menyasszonyom. Jó kis életed lesz mellette.
2019. dec. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem érdemes lenne elgondolkodni a szakításon. Ha az én párom lenne lázas beteg, akkor tuti nem kényszeríteném erre. 9 órát levezetni lázasan nem frankó, de minimum balaesetveszélyes.
2019. dec. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!