Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nálatok ma otthon van a párotok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok ma otthon van a párotok?

Figyelt kérdés
Mindent megcsináltam, h ma együtt legyünk egész nap , mert egész évben nonstop melózik.Ma délelőtt ajándékokat vett haverja gyerekeinek, itthon volt 1 irat délben és elment oda adni az ajándékot a keresztfiának. Mi a lányommal várjuk azóta. 🙄Csak nekem idegesítő, h ez a 3 nap lenne nekünk és a mai alapból kuka , holnap pihen utána meg kell menni a haverjaekhoz.Utana meló megint és én a lányommal itthon hetekig egyedül.🤷‍♀️🤦‍♀️
2019. dec. 24. 17:01
 1/10 A kérdező kommentje:
Beteg a lányom azért nem mentünk mi.
2019. dec. 24. 17:01
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Ünnepek alatt a hotelok, panziók..., felárasok, Te egész évben ingyen vagy.
2019. dec. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Rosszul választottál hímneműt.
2019. dec. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%
Nem, de én sem.
2019. dec. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
16%
Nem jön be neki, hogy más gyerekét pátyolgassa még karácsonykor is. Inkább azokkal van, akiket szeret.
2019. dec. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Milyen mas gyerekét? A sajatja .😁☝️
2019. dec. 24. 19:16
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Itthon, persze. A szenteste a családé, a következő két nap a nagyszülőké és a tesóké. Egyik nap az én szüleim, másik az övéi. A két ünnep között találkozunk a barátainkkal, illetve ott a Szilveszter.

Eszünkbe se jutna a haverokat a család elé helyezni. Ahogy látom, a legtöbb családban is ez a sorrend.

2019. dec. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Haza jött meg nyomkodta kint a telómat szóltam hogy jöjjön be.Utana fel állt h megy enni mondtam neki h akkor várjon még együnk együtt.Nem mindegy mikor hogy eszünk? Ez volt a válasza. Mondom hát akkor én megkérdezek bárkit h ilyenkor külön esznek?🤣Erre kiment a konyhába és üvöltözött h sz@r karácsony és h én bele állok elege van.
2019. dec. 24. 19:53
 9/10 A kérdező kommentje:
És h tudta hogy ez lesz, h nem lesz nyugta😑🤣Neki érthetetlen h szerintem együtt kéne enni🤦‍♀️🤣
2019. dec. 24. 19:57
 10/10 anonim ***** válasza:
Elgondolkodnék, hogy biztos velem akar lenni?
2019. dec. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!