Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha introvertált vagyok fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha introvertált vagyok fiú létemre, akkor sose lesz senkim?

Figyelt kérdés
Próbálok magamon változtatni, de nem olyan egyszerű mint hittem. Vannak barátaim (igazából a jelenlegi sulis társaim) akikkel mostanában bulizni vagy egyszerűen csak lógni szoktam. Viszont úgy érzem ez meglátszik rajtam, hogy ilyen vagyok, mivel még mindig semmibe vesznek az emberek. Persze nem azt mondom, hogy a bulis részeg tagoktól akarom a megváltást, de még mindig semmit se haladtam ezen a téren. A kimozdulást próbálom erőltetni, de elég kicsinek találom az esélyét, hogy az utcán vagy valami más társasági helyen szólítanának le vagy szólítanék le valakit. Én valószínüleg olyannak születtem aki inkább egyedül, csendben, magában szeret gondolkodni vagy élni az életét. Ezért lettek csak olyan hobbijaim, mint pl a rajz. Így nem igazán “alakultak ki” nálam a lányokhoz való leszólítás vagy csak simán a beszélgetés. Meg lehet csak én vagyok béna a jelek észrevételében, de még szerintem egyetlen lánynak se tetszettem. Normálisan öltözködöm, viszont a testalkatomon tényleg kéne változtatni, de ezalatt nem azt értem, hogy kövér lennék. Inkább a vékonyabb változat és mellé egy elég gyerekes arcom lassan 20 éves koromra. Ezzel nem tudom mit kéne kezdeni őszintén. Társaságban se merek beszélni ilyen témákról, mivel ha létezik ilyen akkor a lehető legszüzebb ember vagyok és úgy gondolom ez nem is fog változni. Feleslegesnek tartom már pozitívan felfogni ezt a helyzetet, mert sose volt egy pillanat amikor siker élményem lett volna.

2019. dec. 24. 23:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Arra kellene figyelned neked ki kelti fel úgy igazán az érdeklődésedet, kitől ugrik meg a pulzusod. Mert kicsit úgy érzem, hogy ez a gond, hogy téged sem. igazán fog meg valaki. Lehet másfajta lányok, nők lennének mint akik közt mozogsz. És ha ilyet látsz akkor valami kockázatot kell vállalni. Ez kezdetben lehet csak egy hello is.
2019. dec. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy semmibe vesznek az emberek? Egy introvertáltnak hogyhogy nem inkább áldás az, hogy békén hagyják?
2019. dec. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy 100%-ban introvertált lennék, de vágyom már némi közelebbi kapcsolatra. Ez nem azt jelenti, hogy sztár akarok lenni akikért tömegek rajonganak ha meglátják.
2019. dec. 25. 00:01
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi köze az introvertáltságnak ahhoz, hogy az ember alapvető ösztönlény, aki igényli a társat az életben? Egy introvertált nem vágyhat kapcsolatra? Hány olyan helyzet, kapcsolat van, ahol csak otthon ülnek, gépeznek közösen, filmeznek, stb.

Köze nincs ennek ahhoz, hogy valaki introvertált vagy extrovertált.

2019. dec. 25. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"az ember alapvető ösztönlény"


Beszélj a magad nevében, ha lehet.

2019. dec. 25. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, legfeljebb ha tökéletesen nézel ki (de a leírásod alapján nem így van) és tele vagy pénzzel. Minden nőnek az extrovertált férfiak jönnek be.
2019. dec. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Derwer ***** válasza:

Úgy gondolom értem amit írsz, ilyen vagyok, voltam. Bár sokkal hosszabb ideig.


-Az javaslom, hogy légy türelmes magaddal, én is elkezdtem szocializálódni (tudatos döntés mint nálad), de persze nem sikerült becsajozni anno.

-A nők (szerintem) nem az extrovertáltságot keresik, hanem a magabiztosságot. Ez (és a bizonytalanság is) egy kisugárzás, ami átitatja minden gesztusodat. És össze keverhető (első ránézésre) a harsány/extrovertált jellemmel.

-Ha gyermeki az arcod, azon jó eséllyel az idő segít. Vagy esetleg egy szakáll.

-A neten elvileg tudnál ismerkedni, de hatalmas mértékű a válasz nélküliség. (nekem 5-10% válaszolt, nagyrészt azt hogy bocs de nem. Ehhez kitartás kell. Persze minden bizonnyal valamit nem jól csináltam. Egyedi levél volt mindegyik, de valószínűleg érezték rajta a kaparást, amiből azt érezhették, hogy ha nem kellettem másnak, akkor nekik se kellek. Tudod ilyen önsorsrontó spirál)

2019. dec. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!