Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha házasként megtetszik más,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha házasként megtetszik más, az mindenképpen valami problémát jelent, vagy természetes?

Figyelt kérdés

6 éve vagyok házas, szeretem a férjemet, van egy 3 éves kislányunk. Egy hónapja egy új kolléga jött dolgozni hozzánk aki egy nagyon sármos fiatalember.

Amikor meglátom szinte elönt a forróság, nem tudom miért, olyan mint amikor valaki nagyon megtetszik. Nem tudom hova tenni ezt az érzést, teljesen megrémít.

Úgy gondolom, hogy otthon minden rendben van, jó a szex, szeretjük egymást, igazi család vagyunk.

Most mégis ez van. Mikor múlik ez el, mi ez?

34N


2019. dec. 25. 05:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Fellángolás
2019. dec. 25. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondolom, de mit tegyek? Beszéljem meg a férjemmel, vagy ez ártalmatlan, szóra sem érdemes? Még sosem éreztem ilyet mióta 8 éve elkezdtünk járni :(
2019. dec. 25. 06:02
 3/10 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem is fellángolás lehet...


Valahogy küldd el magadtól ezt az érzést!


(Pl. imádkozz, hogy a Jó Isten hűtse le a rossz értelemben vett ÉDENI KÍGYÓ CSÁBÍTÁSÁT!)


Nem, nem viccelek! Megtapasztaltam, hogy igenis létezik ilyen "homokvár", illetve "légvár"!


Ui: a megtévesztésig tud hasonlítani arra az érzésre, hogy az Új Ellenkező Nemű lehet az "igazi"!

2019. dec. 25. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Semmiképp ne szólj a párodnak! Ez mindenkivel előfordul, aki hosszú kapcsolatban él. Ha szólsz, abból csak konfliktusok lesznek. Úgyse fog megérteni.
2019. dec. 25. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%

Amíg csak tetszik valaki azzal nincs baj.

A baj akkor kezdődik ha simán le is feküdnèl vele.

Gondold át felnőtt fejjel van családod ahol minden jó ha most eldobnál mindent egy másik faszièrt semmi garancia arra, hogy majd vele is jó lenne hosszútávon illetve amit most èrzel is elmúlik 1x.

Szerintem nem èri meg kockáztatni.

2019. dec. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%

18 éve vagyunk házasok.

Amit érzel, az normális, és egyáltalán nem azt jelenti, hogy a házasságodban bármi gond lenne.

Nem vagy se vak, se leszbikus, se aszexuális, tehát természetes, hogy egy vonzó férfit vonzónak találsz.

A hűség pont azt jelenti, hogy adott a személy és a lehetőség, és ennek ellenére nemet tudsz mondani. Ne keresd tudatosan a társaságát, ne flörtölj vele, mert azzal csak adod alá a lovat, és ha a vonzódás kölcsönös, és udvarolni kezd, azzal csak a saját dolgod nehezíted meg.

Ez csak egy fellángolás, ami pár hét alatt elmúlik. Utána csak kollégaként, haverként tudsz gondolni rá.

A férjed ne terheld ezzel, nem kell neki erről tudni. Csak megrendül a bizalma, sérti a hiúságát. Egyedül kell ezt magadban helyre tenni. Annyit tegyél, hogy tudatosan keresed azokat a dolgokat, amiket a férjedben szeretsz, amitől boldog vagy vele, és erősíted a házasságotokat. Ugyanezt a kislányoddal.

2019. dec. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, nem kell megijedni. De ha elkezdesz fantáziálni róla, akkor kezdhetsz aggódni. A legtöbb félrelépés, válás így kezdődik.
2019. dec. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez természetes, emberi természet hogy megtetszik más.

Ne foglalkozz vele, ne flörtölj, ne is említsd a férjednek mert csak konfliktust szül.

2019. dec. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Az a baj, hogy néha fantáziálok róla, amikor mondjuk egyedül vagyok, nem úgy kell elképzelni, hogy egész nap ő járnaa fejemben. Úgy félek az egésztől, úgy érzem cserben hagyom a férjemet, akivel nagyon szeretjük egymást. Többen írjátok, hogy ne mondjam el neki, ez is olyan nagy teher, hogy pont őelőtte titkolom, akivel nem kéne, hogy titkaink legyenek egymás előtt :(
2019. dec. 25. 12:28
 10/10 anonim ***** válasza:
Megkívántad. Normalis.
2019. dec. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!