Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20 évesen hazavigyem a 34...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 évesen hazavigyem a 34 éves barátomat?

Figyelt kérdés

Eddig apukám azt tudta 25 éves még nem látta, de ő már nagyon el szeretne hozzánk jönni. Anyukám tudja a valós korát.

4 hónapja vagyunk együtt.


2019. dec. 25. 11:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Előbb-utóbb fel kell vállalnod. Vidd!
2019. dec. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Apukádnak miért hazudsz? Pont a hazugságot miatt lesz balhé.
2019. dec. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mert eléggé szigorú. Ha megtudja, hogy szórja a pénzét a barátom akkor meg még nagyobb balhé le. Azért is eddig nem akartam hazahozni mert apám csak az olyanokat szereti akik félrerakják minden pénzüket, és róla meg lesül hogy nem olyan. Cserébe még idősebb is sokkal.
2019. dec. 25. 11:47
 4/12 anonim ***** válasza:
62%

És neked ilyen sz.r alak kell? De most komolyan?

Van hitelmentes lakása a srácnak? Most gondolj bele, ha jövőt tervezel vele, hol fogtok lakni? Ha hitelre kell, akkor majd nem fogjátok tudni fizetni, miért minden értelmetlenre a párod elkölti a pénzt? Ha gyerek lesz, egy fizetésből így hogy fogtok tudni megélni?

2019. dec. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
10%
Hogy szórja a pénzt, ahhoz most inkább hozzá sem szólok, amúgy lehet apádnak igaza van benne, de 20 évesen lehetnél már annyira érett, hogy leszarod, ki mit mond, ha te boldog vagy. Férjem és köztem is majdnem ennyi a korkülönbség, mégsem fostam bemutatni anno.
2019. dec. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Van lakása
2019. dec. 25. 12:04
 7/12 anonim ***** válasza:
62%

20 és 34. Most komolyan... 👎🏻

24N

2019. dec. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
5%

Vidd haza.

Nekem az elso komoly kapcsim 18 evesen volt egy 29 evessel, 3 evig voltunk egyutt. A kovetkezo 23 es 36 ami rovidtavu dolog volt de a szuleim megismerkedtek vele is. Jelenleg is egy 36 evessel elek egyutt es csodalatos minden. A szuleim hozzaallasarol annyit irnek hogy ok sose tiltottak de elmondtak a pozitiv vagy olykor negativ velemnyuket de a dontest ram hagytak. :)

2019. dec. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8%

Lakása is van! Amúgy sem apád pénzét költi!

Hazudni nem kellett volna! De ha jó vele válald fel!

2019. dec. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
33%
Vidd,de mondd el az igazat.Nekem 22 évesen volt 36 éves barátom,viszont a szüleim között is 15 év korkülönbség van.Az én szüleim amúgy lazák,viszont a barátom mindig kellemetlenül érezte magát apám előtt. Én kb 1 év utàn mutattam be
2019. dec. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!