Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néz levegőnek?

Figyelt kérdés
Régebben nagyon elvoltam ezzel a csajjal, volt szex is miegymás. Nemrég találkoztam vele, elfordította a fejét.

2019. dec. 25. 12:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Már nem érdekled.
2019. dec. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sok minden változik, ami tegnap fontos volt ma már nem számít. És ez nem csak emberkre vonatkoztathatod, mindennek van egy lejárta, fiatalságnak, vágynak, érdeklődésnek, szerelemnek, izgalomnak. Itt minden de minde átmeneti. A nagyhatalmúak is beagyják a kulcsot, látod.
2019. dec. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egy köszönés erejéig sem méltat?
2019. dec. 25. 13:35
 4/7 anonim ***** válasza:
44%
Van ilyen egyébként, hogy nehezebb időszaka van, teszem azt megbántotta vki más, vagy az önbecsülése "baleset áldozata" lett. Ilyenkor jóleshet neki, hogy más az, aki vele foglalkozik (ahogy te is azt teszed, hisz ide írtál), ő jár a fejedbe...ezzel már is növekedett az önbecsülése egy 4,7 % ot. Persze lehet, hogy szimplán nem érdekled már, de nekem nem hiába nem ez jutott eszembe.
2019. dec. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És hogyan lett vége?
2019. dec. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát így. Legutóbb, még egészen máshogy viselkedett. Akkor futólag találkoztunk csak, váltottam vele pár szót, barátságos volt stb.
2019. dec. 25. 18:19
 7/7 anonim ***** válasza:
44%
nem tetszett a péniszed, de úgy döntött ezzel együtt is elfogad, aztán nem viselkedtél megfelelően, és ki volt akadva, hogy ő mibe bele nem ment, mennyire elfogadó volt és ez a hála... most meg nem tudja azt se hogy reagáljon, látni sem akar
2019. dec. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!