Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt, hogy közölnétek finoman...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt, hogy közölnétek finoman a barátnőtökkel?

Figyelt kérdés

Szóval 145 km-re lakik a barátnőm heti 1x, de van, hogy 2x is elmegyek hozzá, akkor ott alszom másnap jövök haza.


Viszont ez elég sok pénzbe kerül, tudom járhatnék tömegközlekedéssel ami valamivel olcsóbb lenne de az nagyon sok idő, és időhöz is lennék kötve.


Viszont az üzemanyag az havi 80.000 Ft kb. ami elég sok kiadás és néha egy fillérem sem marad hónap végére.


Egyszer mondtam neki, hogy kicsit sokba kerül nekem az állandó jövés menés ilyen messzire...

és erre az a válasz jött, hogy "Te képes vagy számolni, hogy mennyit költesz rám?" és persze ezt elég durcásan, mintha egy anyagias sz**arházi lennék.


Szóval, hogy mondjam meg, hogy beszállna e legalább a felébe?


2019. dec. 25. 15:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
99%
Egyik héten jöjjön ő a másikon mész te
2019. dec. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
98%
Egyszer ő utazzon, egyszer te! Amúgy jó sokat fogyaszt a kocsid.
2019. dec. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
63%

hogy, hogy mond meg neki?


Én már rég nem járnék le egy ilyen nőhöz!

Egy érett nőnek saját magától kéne eszébe jutnia ennek, hogy az utazgatás az idő és pénz...főleg ha ő nem milliókat keres és nem számít neki a pénz...


Ezt teljesen korrektül meg lehet érteni, és még ő sértődik meg?


Én inkább otthagynám a csajt a búsba.

2019. dec. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Összeköltözés
2019. dec. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
az relatív, hogy mennyi a sok átlagban 8 litert eszik.
2019. dec. 25. 15:38
 6/18 anonim ***** válasza:
50%
Nem semmi géped van, hogy ennyit megkajál. Váltogassátok ki kihez megy, esetleg beszéljétek ott alvósra...
2019. dec. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

dugóban döcögésben eszik ennyit..


de ez tökmindegy. ő nem akar tömegközlekedéssel utazni, jogsija pedig nincs.


Szerinte a bőven elég, hogy ő biztosít otthon mindent.


Szóval ahogy egyik válaszoló is írta, ha nem érti meg akkor nem fogom ezt sokáig csinálni.

2019. dec. 25. 15:48
 8/18 anonim ***** válasza:
79%

Azèrt ha ott alszol kajálsz, fürdesz stb...ezek sincsenek ám ingyen.

Ha most ő kifizetnè neked a felèt az utazásodnak akkor jóformán ő fizetne többet mert neki mèg pluszba ott van az költsèg is amikor nála fogyasztasz.

Ennyi erővel ő is számolja össze ès kètje elba felèt?


Heti 2x menni meg minek? Mennèl 1x ès inkább aludnál ott 2 napot minthogy fölöslegesen járkálsz.


Ha ennyire nagyon drága lenne neked akkor igen mèg mindig olcsóbb lenne tömegközlekedèsel.


Szerintem te itt csak rinyálsz ès elvàrnàd, hogy fizessen a nő mert te nem vagy hajlandó feladni a kènyelmet.

2019. dec. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
96%

Én szimplán megmondtam volna neki, hogy nem azt számolom, hogy rád mennyit költök, hanem az utazásra mennyit költök és az bizony a keresetemhez képest sok.


Az más kérdés, hogy ha csak nem valami speciális eset áll fenn, akkor te ezt már a kapcsolat elején tudhattad, hogy nem lesz egy fáklyásmenet.

2019. dec. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
72%

145 km azaz 2x145 km oda vissza? Az rettentő sok azért. Én biztos heti egyszer járnék akkor így és elvárnám, hogy ő is szálljon be a költségekbe. Hiába eszel fürdesz ott az negyed annyi sincs mint az üzemanyag plusz kopik a kocsi.

30F

2019. dec. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!