Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te szakítanál emiatt? Beleszól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te szakítanál emiatt? Beleszól, hogy mit vegyek fel.

Figyelt kérdés

Tehát van egy barátom nagyjából féléve (+/- pár nap), aki nem bírja elviselni, ha már egy kicsit is kivágottabb fölsőt/ruhát veszek fel. Azt tudni kell, hogy nekem tényleg jó alakom van, a genetikámnak és sok sportnak köszönhetően. A mellem is nagy, ezért néha-néha felveszek egy dekoltáltabb darabot. Na most ne ilyen bimbóig kivágott, ízléstelen dolgokra gondoljatok, mert egyáltalán nem szeretem a közönséges öltözködést. Viszont, már elegem van abból, hogy bármikor felveszek egy nem nyakig érő ruhát, megy a morgolódás, beszólogatás a pasim részéről. A tegnapi nap tette be a kaput, ugyanis Karácsony alkalmából felvettem egy csinos, szép ruhát, ami kissé ki volt vágva, de semmi extra, kb combközépig ért. Ebből akkora balhét csinált, hogy az hihetetlen, kb leüvöltötte a fejem, hogy én normális vagyok-e, hányszor elmondta hogy nem tolerálja az ilyesfajta öltözködést, és hogy nekem pont Karácsonykor kell mutogatnom magam, hogy az összes férfi rokona nyála utánam csorogjon. Nagyon felzaklatott, ugyanis teljesen elrontotta az ünnepi hangulatot, úgyhogy ma már nem is keresem, nem válaszolok az üzeneteire.

Nagyon erősen gondolkodom a szakításon, mert ez így nekem sok volt. Már régebben is balhézott, amikor ilyen ruhákat vettem fel (mondjuk átlagban 4-ből 1x, amúgy nyakig érő pólókat/garbókat szoktam), de ennyire messzire még sose ment. Teljesen ledöbbentett, most mutatta ki először ezt az agresszív oldalát.

Légyszi írjátok meg, hogy ti mit tennétek. Köszi.


2019. dec. 25. 16:33
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Mármint nem a kivágás ért combközépig, hanem maga a ruha.
2019. dec. 25. 16:34
 2/28 anonim ***** válasza:
16%
Látni kellene azokat az öltözékeket, mert így nem lehet eldönteni.
2019. dec. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Össze se jöttem volna ilyen alakkal.
2019. dec. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
34%

Igen, addig nem alkotnék véleményt amíg azt a ruhát nem látom-


De tény és való, az alap probléma megvan, attól, hogy valaki együtt él valakivel ne akarja megmondani mit tehet és mit nem.

2019. dec. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

A napokban volt egy totál ugyanilyen kérdés.

Én akkor is azt írtam hogy dobd ki a fenébe de AZONNAL.

1) Aki beleszól hogy hogyan öltözködsz az semennyire nem tiszteli a szabad akaratod, egy bábúnak tekint akit a saját ízlése szerint alakíthat. Ez nem szeretet, ez birtoklás.


2) Másrészt az ilyen férfi komplexusos, önbizalomhiányos es azert akar korlátozni mert fél hogy más felfigyel rád és elcsábít. Nekem férfiként rendben van az önbizalmam és nagyon büszke vagyok amikor a barátnőm csinos és megnézik mert jó tudni hogy egy ilyen vonzó nő velem van. A világért se korlatoznám az öltözködését.


3) En azonnal szakítanék ha egy kapcsolatban a másik üvöltene velem. A problémakat megbeszélni kell, az erőszak nem az én szintem főleg a parommal szemben.


25/F

2019. dec. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Magamról nem szeretnék képet feltölteni, ezért lementettem egy magyar "celeb" ruháját, kb ilyesmi volt az enyém is, csak kicsit hosszabb:

[link]


Utolsó, esetleg be tudnád linkelni azt a kérdést? Érdekelnének a válaszok. Előre is köszi, ment a zöld pacsi.

2019. dec. 25. 16:46
 7/28 anonim ***** válasza:
80%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szaki..


Amit mutattál ruhát azt karacsonyra en is ízléstelennek találom de nem igy kozoltem volna.

2019. dec. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
14%
Sajnos igazat kell adnom a srácnak. Jelen állás szerint a ruha maradt, a pasas repült. Ez nem kicsit dekoltált, hanem elég hangsúlyosan. Vannak rokonaim, akik szintén ilyesmiket hordanak, ha nem vehetnének fel ilyet, akkor gyűlölnék a világot. Szerintem el kéne gondolkodni azon, hogy vállalta hogy beszólt, nem csak féltékenység az ok, vagy kicsi önbizalom. Fordítva is beszólogatnak nők, ha a férfi öltözéke nem tetszik. Ez nem egy nagy dolog. Ha szeretik egymást, akkor meg tudnak egyezni.
2019. dec. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
34%
#16.46 Én se szeretem ha más férfiak csorgatják a nyálukat a feleségemre/barátnőmre. Amit linkeltél, a hossza oké, de tényleg eléggé kivágott. Te szereted, a körülötted lévő férfiaknak az jár a fejében, hogyan döngetnének meg? Főleg, hogy rokonokról van szó?
2019. dec. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
20%
Na jó ez kamu :D
2019. dec. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!