Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom nem szereti ha kifestem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom nem szereti ha kifestem magam, és megkérte hogy ne sminkeljek ha a szüleihez megyünk, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Mindig azt mondja, a smink k_rváknak való és nem szereti ha sminkelek, mindig megjegyzéseket tesz és húzza a száját... Én viszont nagyon szeretek sminkelni, szeretem ott kiélni a kreativitásomat. Holnap megyünk a családjához ebédre és azt mondta, reméli hogy holnap nem kenem ki magam, mert mit szól a családja... én viszont nem érzem olyan jól magam smink nélkül, főleg az ünnepek alatt szerettem volna valami karácsonyi sminket csinálni. Ti mit tennétek? Igaza van hogy a smink nem való egy családi ebédre?


L/23


2019. dec. 25. 19:43
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Fesd ki magad. Legkozelebb majd azt mondja mit vegyel.fel, mikor menj wcre?
2019. dec. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
De akkor amiatt fog balhézni és egész este azt hallgathatom. Ezt szeretném elkerülni.
2019. dec. 25. 19:46
 3/31 anonim ***** válasza:
41%

Az extrém tényleg nem. De a púder, ajakfény, szempillaspirál hármassal szerintem neki sem lenne baja és a szüleinek se.

Te nem szarral gurigázol gondolom, már csak abból kiindulva, hogy mit takarhat vajon a karácsonyi smink.

2019. dec. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
81%
Mi van veletek lányok? Hemzseg az üzenőfal a nem sminkelhetek nem öltözhetek úgy ahogy akarok kérdésekkel. Ízléses határokon belül egy férfi soha nem szól bele, hogy mit veszel fel, vagy egy alap sminkre sem szabályozhat be. Ez nem normális dolog.
2019. dec. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
"Mindig azt mondja, a smink k_rváknak való" Én sem vagyok nagy sminkpárti, de aki ilyet mond az szerintem máshol is problémás...
2019. dec. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
4. Pont erre gondoltam. Ez már nem tudom hanyadik kérdés erről. És az adott barát mindig balhézik. Fura.
2019. dec. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd, hogy parancsolgasson.
2019. dec. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Szaporodnak a családi konfliktusok egy ilyen hosszú ünnep alatt, úgyhogy csak januárban tedd ki a szűrét.
2019. dec. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Csak ettől olyan érzésem van, mintha szégyellne a szülei előtt.
2019. dec. 25. 19:54
 10/31 anonim ***** válasza:
71%

Te vagy az akinek a párja a kivágottabb ruhát sem engedte meg?


Amúgy kezet foghattok...

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

2019. dec. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!