Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt az ex?

Figyelt kérdés

Volt exem felkeresett, majd elkezdtunk beszélni, de folyton eltűnt és nem úgy írt.

Mikor szóvá tettem, hogy miért tűnik el csak annyi választ kaptam hogy nem ül folyton a telefonjan és neki dolga van... (hozzá teszem éjjel-nappal a kezében volt)

Mellesleg folyton letiltott, majd a legvégén már nem tiltott le.

Minek keresett fel ha magyarán folyton lesz@r?



2019. dec. 26. 09:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Talonban tart, hátha egyszer el tud beléd lőni pár patront
2019. dec. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Ez volt a célja, pörögsz rajta. Kérdés: te miért fogalkozol vele?
2019. dec. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%

Kíváncsi volt, hogy ugrasz e még neki.


Rajtad kívül biztos, hogy van más a képben. Talán egy barátnő, vagy csak simán másokkal is ismerkedik és ha nem jön be, akkor majd felbukkan nálad újra egy kis szex reményében.


Az exek általában ezért bukkannak fel(vagy akarnának) újra az életünkben.

2019. dec. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát ez remek hír.. Köszönöm az infokat
2019. dec. 26. 10:49
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd a fenébe.

Idióta.

2019. dec. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
84%
azért mert úgy gondolja, hogy olyan kis butuska vagy aki még mindig odáig van érte és ugrana ha azt mondaná, hogy "sajnálom életem hibáztam téged szeretlek te vagy a mindenem"
2019. dec. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!