Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom nem vállal fel a családj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom nem vállal fel a családja előtt?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyunk együtt, és még nem mondott el a családjának. Ha akkor telefonál velük, amikor én vele vagyok, csöndben kell maradnom, ha jönnek hozzá, minden nyomomat eltunteti, és ezt nem is titkolja előttem. Nagyon rosszul esik már, és arra gondolok, hogy ha ennyire nem veszi komolyan a kapcsolatunkat, akkor hagyom az egészet. Termeszetesen neki is mondtam már, de mindenféle mondvacsinalt indokokkal hárít. Voltatok már ilyen helyzetben? (28 évesek vagyunk)
2019. dec. 26. 09:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen akkor vitt csak magukhoz ha senki nem volt otthon illetve ha otthon volt meg kellett várjam míg elmennek.

Nagyon gáz már nem is keresem egyszerűen ilyen fèrfira nincsen szüksègem.

2019. dec. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%
Lehet, bemutatott már mást a barátnőjeként és te a második vagum
2019. dec. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ez nagyon gáz
2019. dec. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
Lehet, hogy van felvállalt nője?
2019. dec. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem, az biztos, hogy nincsen. Úgy tudják, nincs barátnője.
2019. dec. 26. 10:58
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én pasiként jártam így, kétszer is. Gagyi egy dolog. Ne számíts nagy jövőre, azt hiszem.
2019. dec. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez annyira undorító szerintem.
2019. dec. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Te jo eg, csak nem véletlenül egy Gaborral vsgy együtt? Kisertetiesen hasonlit a sztori az enyemhez. 1 ev utan azt mondta mesélt rólam, csak az anyja egy harpia, tesói nincsenek. Aztán egyszer varatlanul beállítottak, kiderult az egész család semmit nem tudott rolam, vannak testvérei is es mint kiderult van egy 2 éves lánya akit nem látogat. Olyan sokkot kaptam, hogy 1 évig rá nem néztem egy férfira sem
2019. dec. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
én is ezt csinálom,a családom előtt már 5 éve titkolom a párom. Elég fusztráló kettős életet élni, de muszáj ezt tennem,különben mindent megtennének,hogy szétválasszanak minket,többször csinálták már meg velem,elegem lett,és inkább kizátom őket az életem ezen részéből.
2019. dec. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem középiskolában volt ilyen párom. Azt mondta hogy majd egyszer beállít velem és hogy meglepődnek majd a szülei. Nem jutottunk el odáig. Ennyi idősen viszont elég gáz a dolog, már akkor is az volt.
2019. dec. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!