Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valóban igazi a szerelme?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban igazi a szerelme? Micsinaljak?

Figyelt kérdés
Előre is bocsánat ha hosszabb leszek. 2 honapja van egy baratom, elotte masfel evig tenyleg...ment ez a se veled se nélküled dolog.Tudjatok neki is volt valaki nekem is, es néha idonkent egymásra tálaltunk (legboldogabba ígyis o tett mar akkor is..)2honapja ismet hirtelen egymasba botlottunk..es onnan lett komoly a dolog..vagyis azthittem. Kiderult menet kozben h neki meg volt egy lezaratlan kapcsolata..amit vegul (en is lattam, tudok rola) tisztességesen lezárt..adtam neki meg egy esélyt..aztan egy masik exe kereste ot...es belement a parom ajatekba (uzenetek lattam..aludjon nala a csaj stb..) ezt is megtudtam..kiadtam az utjat teljesen tonkretett...Aztan o elzárkózott a csajtol is, tiltotta torolte stb mindenkit aki olyan volt .Annyit mondott h nem hajlando massal lenni es nem is akar, mert nem fog masfel evet eldobni (ugye a seveled se nelkuled idoszakot) egy no miatt se. Nem igazan ertem mi tortenthetett vele de azota 360 fokos fordulat lett..őszintén mondom hogy erzem hogy szeret es torodik velem. Es egyertelmu jeleket ad nem titkolózik nem takargatja pl a telefonját..Ezt a lepeset azonban akkor sem tudom megérteni..Sose fogom szerintem, de kerlek adjatok valami irányt...mier lehetett ez?

2019. dec. 28. 09:43
 1/5 A kérdező kommentje:
még csak annyit hogy bízni nehezen birok marbenne...de szeretni szeretem. Barmit megtennek erte. De a bizalom az nalam mar nagyon nehezen megy..Szerintetek van ertelme biznom benne? próbáljam meg?:(
2019. dec. 28. 09:46
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

" 360 fokos fordulat " (az a teljes kör)

Tehát pont ugyanolyan.

2019. dec. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
45%
2 hónap az semmi. Biztos azt hitte, hogy megint ilyen se veled sem nélküled időszak lesz. Most rájött, hogy komoly a dolog. Én adnék neki egy esélyt.
2019. dec. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2.igaz akkor 180 fok:D remelem ertitek mire gondoltam.
2019. dec. 28. 10:01
 5/5 anonim ***** válasza:
68%
Addig lesz "igaz", amíg nem jön jobb.
2019. dec. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!