Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti kezdenétek kapcsolatot egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kezdenétek kapcsolatot egy félvér sráccal?

Figyelt kérdés
Nyáron megismerkedtem egy félvér seáccal, de időnként bennem van, hogy mi lesz, ha a családom nem fogadja el! anyukája és mamája elfogadnának! Ti kezdenétek egy kapcsolatot egy félvér sráccal?!

2019. dec. 28. 17:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
SOHA!
2019. dec. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Én soha, de ha te igen a te dolgod és hajrá. Nehogy már mások mondják meg kivel járhatsz és kivel nem.
2019. dec. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
Èn kezdtem èa csúnya vège lett.
2019. dec. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%
Ha csak nem félig cigány, akkor simán.
2019. dec. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
97%
Én kezdtem félig bosnyák sráccal csúnya vége lett így a válaszom nem soha többet.
2019. dec. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Milyen “félvér”? Néger? Vagy Norvég? Én félig német vagyok, akkor félvérnek számítok?
2019. dec. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Soha
2019. dec. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen fél
2019. dec. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én is megkérdezném a másik felet, akárkivel (pl akinek a bőrszínén már látszik a keveredés) nem állnék össze. Egy félig némettel vagy norvéggel már igen, hogy az említett példáknál maradjak. De a te életed, te ismered a srácot, te tudod, hogy milyen a családja, hogy érzed magad mellette. Ha szereted, vonzódsz hozzá, biztonságban érzed magad vele, akkor nehogy már az internet arctalan népe mondja meg, hogy randizzatok-e vagy sem.
2019. dec. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
rohadtul mindegy milyen a származása, cigók közt is vannak rendesek, ha szeretitek vagy tudnátok szeretni egymást akkor hajrá!!!
2019. dec. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!