Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mégis mit tennétek ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mégis mit tennétek ilyen hyzetben?

Figyelt kérdés

A feleségemmel 12 éve vagyunk házasok, 17 éve vagyunk együtt.

Van két 10 éves lányunk és egy 3 éves fiúnk.


Amíg meg nem születtek az ikrek, szinte mindennap szexeltünk a feleségemmel. Utána már csak heti egyszer-kétszer, ami nekem már az is kevés volt.

Mióta megszületett a kisfiúnk, azóta 2-3 havonta van szex, amibe beleőrülök.


Beszéltem a feleségemmel erről nem is egyszer. Azt mondta, nem velem van a baj, csak nem kívánja a szexet. Próbáltunk dolgozni az ügyön (szerejáték, pózok, stb.), de semmi eredmény.


Szeretem meg minden, de nem tudom mit tegyek. Nem akarom elhagyni, mert szeretem őt és a gyerekeinket is.



2019. dec. 28. 17:47
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
hyzetben = helyzetben.
2019. dec. 28. 17:48
 2/14 anonim ***** válasza:
39%
Ha ő nem igényli akkor csak elegitsen ki teged
2019. dec. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
Nem hagynám el. Ehhez igazodnék. Alvással, pihenéssel is próbálkozott?
2019. dec. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%

Ha megtegetitek ès van kire bizni a gyerekeket menjetek el egy hètvègère valahova ahol kènyeztesd ès nyugodtan tudtok kettesbe lenni.


Plusz szerintem ne csak szexet akarj hanem kezdj el neki udvarolni mint a kapcsolatotok elejèn. Bókolj neki, vigyèl virágot, vidd el ètterembe, csinálj neki egy gyertyafènyes fürdőt ilyesmik...


Èrezze nőnek magát melletted hidd el újra lesz kedve a szexhez 😉

2019. dec. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
*megtehetitek
2019. dec. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
12%
Nehéz ügy. Azt beszéld meg a feleségeddel, h nem akarod megcsalni, de kevés a szex. Valamit fakítson, ami neki a legjobb. Vagy több szex vele, vagy eljárhass prostikhoz, érzelem nélküli dugásra, vagy keresel egy szeretőt. Ha semmibe nem egyezik bele, akkor ugyanezek közül választasz, csak nem mondod el neki. És közben lehet reménykedni, h pár év múlva visszajön a nejed libidója.
2019. dec. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%
A 6 kommentelőre ne halgass mert kidobnak otthonról mint macskát szarni...
2019. dec. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%

Lehet lefárasztják a gyerekek, házimunka... De talán érdemes lehet egy hormonvizsgálatot is csinálni, lehet felborult nála valami.

Étkezéssel, sporttal és több kettesben töltött isővel, programokkal, kirándulással is sokat lehet javítani a helyzeten! Javaslom, hogy saját magadon is kezdj el dolgozni, edzeni például, meg jobban öltözködni, hogy kívánatos legyél a feleségednek!

2019. dec. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%

Minek kell 3 gyereket csinálni, ha már az első 2 is hazavágta a házasságotokat?!

A kérdés költői, nem kell megválaszolnod, Kérdező.

2019. dec. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%

9-essel maximálisan egyetértek. Illetve lenne pár kérdésem. Mennyit segítesz a párodnak? Nem is jó így a kérdés, inkább mennyire veszed ki a saját 50%-odat a gyereknevelésből, háztartásból? Hányszor veszed át a feladatokat hogy a feleséged tudjon pihenni és időt szánni magára?

Dolgoztok magán a kapcsolaton is, kedveskedsz neki vagy csak a szexet hajtod? Teszel azért bármit is, hogy ne csak apa meg anya hanem egy pár legyetek? Jártok randizni, kirándulni, esténként csináltok romantikus programokat? Ha magát a kapcsolatot nem ápolod akkor persze, hogy kihül a tűz és nem akar a párod lefeküdni veled. Ha egész nap rohan és 5 ember dolgát csinálja egyedül a férje segítsége nélkül akkor persze, hogy fáradt.

2019. dec. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!